Exkluzívne predaj chaty priamo pri jazere.

Lokalita:Podunajsko (Vojka nad Dunajom) > Okres Dunajská Streda|Dátum:04.12.2021

Cena dohodou + 60 000 €
Cena dohodou + 60 000 €
Šulianske jazero, Vojka nad Dunajom
Okres Dunajská Streda
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
55 m²
Zastavaná plocha:
57 m²
Plocha pozemku:
340 m²

Predaj zariadenej rekreačnej chaty v peknom prostredí na brehu Šulianskeho jazera,  o rozlohe 340 m2. Pozemok a chata sa nachádza v rekreačnej oblasti Šulianske jazero, okres Dunajská Streda. Cena 52 000 €. Chata je postavená na pätkách vo vlastníctve predávajúceho, ktorej súpisné číslo sa neprideľuje, Chata nie je evidovaná na LV.

Súčasťou predaja (v cene) je aj zariadenie chaty. Pozemok sa nachádza priamo na južnej strane, medzi jazerom a ramenom, bez inžinierskych sietí. Pozemok je vo vlastníctve Urbariát Rohovce -pozemkové spoločenstvo, s uzavretou nájomnou zmluvou. Je to raj pre rybárov a vodákov, stvorené na relax a rekreáciu a najmä veľmi kľudný a pokojný život.,

Stavebné riešenie bolo zamerané na účelnosť využitia. 3 izbová rekreačná chata s kuchyňou, kúpeľňou a WC, veranda 7,5 M2 a terasa7,5 m2 Zastavaná plocha chatky je 57 m2 (prízemie), úžitková plocha prízemia je 42 m2, podkrovie 14 m2, Podkrovie slúži ako izba. Prekrytá terasa má rozlohu 7,5 m2. Na prízemí sa nachádza technická časť, vaňa, umývadlo s dresom, WC, Na prízemný sa nachádza centrálna priestranná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, spojená s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, ďalej je tu samostatná spálňa, vstup do samostatnej kúpeľne s vaňou, kuchynská linka so zabudovaným propán butánovým sporákom, vlastná studňa s elektrickým čerpadlom, odpad - vlastná žumpa. V podkroví je ďalšia spálňa. Elektrina je zabezpečená solárnym nabíjaním batérie.

V Chránenej krajinnej oblasti Dunajské Luhy a zároveň i v tichom prostredí v blízkosti obce Vojka nad Dunajom a Bodíky sa rozprestiera vodná hladina Šulianskeho jazera. Toto štrkovisko je vyhľadávaným rekreačným miestom najmä počas horúcich letných dní, kedy tu primárne domáci obyvatelia hľadajú príjemné osvieženie a relax. 

Jazero má čistú vodu, ktorá na niektorých miestach dosahuje hĺbku až 15 metrov, preto je ideálna aj na potápanie či vodné športy ako napríklad windsurfing či yachting. Občerstvenie zabezpečuje plážový bufet aj s posedením pod slnečníkmi.

Prístup k Šulianskemu jazeru je pomerne bezproblémový. Dostanete sa sem viacerými spôsobmi, a to buď po cyklomagistrále Bratislava - Gabčíkov, prípadne autom z obce Vojka nad Dunajom a Bodíky.

Prajem príjemný deň.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku. 

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

Kontakt

maklér Strelec (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Viktor Strelec st.

Telefón:  0918 ... Zobraziť

maklér Strelec

Hlavná 33 33

931 01 Šamorín

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje