4-izbový chalet v srdci Vysokých Tatier, výstavba pokračuje v plnom prúde.

Lokalita:Tatry (Vysoké Tatry) > Okres Poprad|Dátum:02.12.2021

309 000 € (2 809,09 €/m²)
309 000 € (2 809,09 €/m²)
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Okres Poprad
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Vo výstavbe
Úžitková plocha:
110 m²
Plocha pozemku:
425 m²

Užívajte si Vysoké Tatry vo vlastnej novostavbe. Výstavba pokračuje v plnom prúde!

Pozývame Vás na 3D interaktívnu obhliadku chaletov v Starej Lesnej na odkaze
https://www.primabyty.sk/vr/prima-tatry/tour.html

Bližšie informácie na www.primabyty.sk či +421 910 101 686

Projekt PRIMA TATRY sa nachádza v srdci majestátnych Vysokých Tatier, v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná, ktorá leží na úpätí Lomnického Štítu v nadmorskej výške 780 m n.m. s počtom obyvateľov 1025, s dobrou občianskou vybavenosťou (škôlka, škola, potraviny, množstvo reštaurácii, miestna svetoznáma Koliba, niekoľko luxusných Wellnes centier atď.)

Doprava do obce je zabezpečovaná kombinovane železničnou dopravou / stanica cca 3 km od okraja obce / a autobusovou dopravou. Samozrejme najpohodlnejšie sa dopravíte autom po diaľnici do Popradu a tzv. Cestou Slobody, ktorá spája všetky hlavné tatranské osady. Zaujímavosťou je populárna Tatranská elektrická železnica ktorá zo železničnej stanice Poprad spája všetky turistické centrá až po Štrbské Pleso. Jedna zo zastávok je asi 1 km od severného okraja obce Stará Lesná. Ešte atraktívnejšia je cesta z najvyššie položenej rýchlikovej zastávky v obci Štrba ozubnicovou železnicou tzv. Zubačkou na Štrbské Pleso. V neposlednom rade treba spomenúť medzinárodné letisko v Poprade.

Projekt PRIMA TATRY bude pozostávať z piatich samostatných dvojdomov v ktorých sa bude nachádzať desiat 4-izbových chaletov: Čistec, Horec, Iskerník, Jesienka, Klinček, Kosatec, Očianka, Poniklec, Skalokráska a Vrbica.

Stará Lesná je len pár km od Tatranskej Lomnice, ktorá je centrom zimného lyžovania, Starého Smokovca, ktorý je východiskom k vyše 600 km značkovaných turistických chodníkov a 160 km cyklotrás, či Veľká Lomnica s 27-jamkovým golfovým ihriskom alebo neďaleký Poprad s najväčším slovenským Aquaparkom, to je len zlomok možností, ktoré Vysoké Tatry ponúkajú.

Váš budúci chalet z našej ponuky PRIMA TATRY môže slúžiť ako víkendový pobyt, ako zimná dovolenka na lyžiarskych svahoch, ako letná dovolenka plná voňavej lesnej či horskej turistiky, kúpania, cyklistiky, golfu alebo môže slúžiť ako investícia vo forme výhodného prenájmu. Nechajte sa unášať prima panoramatickými výhľadmi s vôňou dreva!

Každý chalet má nasledujúce vybavenie v cene:
- Dve parkovacie miesta
- Vlastnú záhradu s terasou so zámkovou dlažbou
- Nadštandardne vysoké stropy v obývačke
- Vlastné podlahové kúrenie s plynovým kotlom s možnosťou individuálneho regulovania každej miestnosti a tým aj regulovania vlastných nákladov
- Ohrev teplej vody s plynovým kotlom
- Kvalitné okná s izolačným trojsklom
- Prípojku vysokorýchlostného internetu a TV
- Predpríprava kuchyne (prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák)
- Rozvody na práčku, sprchu/vaňu, umývadlo a geberitu
- Predpríprava na alarm
- Sklad so vstupom z exterieru
- Zámková dlažba na parkovacích miestach a chodníkoch okolo domu (vrátane terasy)
- Oplotenie
- Vybavenie úveru s našou pomocou

Domy sú zateplené 15cm izoláciou a predávajú sa vo forme holodomov s bezpečnostnými vstupnými dverami, omietkami vymaľovanými na bielo a predprípravou na výbavu "štandard". Výbavu "štandard", ako aj kompletizáciu celého domu na kľúč je možné dohodnúť podľa požiadaviek zákazníka.


Upozornenie: Skutočné vyhotovenie a miera štandardu sa môže líšiť. 3D prezentácia a fotografie zachycujú nadštandardne zariadený dom (s vyššou cenou).

Kontakt

PRIMA BYTY s.r.o. (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Matej Horák

Telefón:  0910 ... Zobraziť

PRIMA BYTY s.r.o.

Marhuľová

903 01 Senec

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje