Luxusná chalupa na predaj v Zázrivej

Lokalita:Orava (Zázrivá) > Okres Dolný Kubín|Dátum:12.10.2021

450 000 € (2 710,84 €/m²)
450 000 € (2 710,84 €/m²)
Zázrivá
Okres Dolný Kubín
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Vo výstavbe
Úžitková plocha:
166 m²
Plocha pozemku:
800 m²

Realitná kancelária RESIDENCE prináša lukratívnu ponuku pre tých, ktorí majú záujem o investíciu v podobe luxusnej rekreačnej chalupy v tichej rázovitej obci Zázrivá na Orave.

Ponúkame vám na predaj 2 samostatné chalupy na konci obce Zázrivá v časti Kozinská, ktoré sú zahrnuté do nášho projektu www.kozinskechalupy.sk. Každá bude mať samostatný pozemok o celkovej rozlohe cca 800m2. Prístup je po obecnej asfaltovej komunikácii.
Chalupy sú útulné a citlivo zasadené do krajiny. Poskytujú všetok luxus, ktorý pre svoje víkendy a dovolenky hľadáte. K dispozícii máte dostatok krytých parkovacích plôch, aj priestranné prekryté terasy. Všetky stavebné prvky kombinujú prírodné materiály, akými sú drevo a kameň. Malé okná tradičných dreveníc nahradili veľkoformátové, cez ktoré sa vonkajšie prostredie nenápadne spája s interiérom. Priestor každej z oboch chalúp maximalizuje využitie svahovitého rázu tejto lokality.
Chalupy pozostávajú z dvoch podlaží. Z krytého parkovania sa dostanete priamo do nočnej časti s kúpeľňou a tromi spálňami. Po zídení schodiskom sa dostanete do rozľahlej obytnej dennej časti s halou, ktorá plynule prechádza do krytej terasy s grilom. Tu nájdete aj vlastnú posilňovňu (ktorá môže byť samozrejme upravená na iný účel podľa želania klienta), či praktický priestorný sklad. Každá z dvoch chalúp zaberá celkovú úžitkovú plochu 166,33 m2.
Financovanie projektu
Nadobúdacia cena zariadenej chalupy je 450.000,- € s DPH
Platba je rozdelené na 4 časti
• 20 % pri podpise zmluvy o budúcej zmluve
• 30 % pri dokončení hrubej stavby zakrytú strechou
• 30 % pri dokončení interiérov a exteriérov – pre vylúčenie pochybností sa jedná o dokončenie úprav povrchov. To znamená dokončenie stien, sadrokartónov, podláh, omietok, obkladov a podobne.
• 20 % po kolaudácii a podpisu riadnej kúpnej zmluvy
Po vyplatení plnej kúpnej ceny Vám neodkladne odovzdáme kľúče a môžete si začať užívať vašu novú krásnu chalupu.
Pre viac informácií o projekte si pozrite na stránku www.kozinskechalupy.sk, alebo kontaktujte nášho realitného makléra Boris Barborík, 0903 308 042 alebo na email barborik@residence-real.sk

Kontakt

Residence realitná kancelária (5 inzerátov)
Maklér

Predajca: Boris Barborík

Telefón:  0903 ... Zobraziť

Residence realitná kancelária

Ulica 1. mája 98/13

031 01 Liptovský Mikuláš

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje