REZERVOVANÉ. Exkluzívne na predaj nehnuteľnosť jedinečného charakteru, vhodná na rekreáciu

Lokalita:Tekov (Bátovce) > Okres Levice|Dátum:11.10.2021

120 000 € (444,44 €/m²)
120 000 € (444,44 €/m²)
Bátovce, Bátovce
Okres Levice
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
270 m²
Plocha pozemku:
1 012 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nehnuteľnosť jedinečného charakteru, ktorá je vhodná napríklad na rekreáciu alebo podnikanie. Obec Bátovce, okres Levice.
Základné informácie:
* lokalita: obec Bátovce
* nehnuteľnosti: chata, hospodárska budova a rekreačný krytý altánok
* celková úžitková plocha nehnuteľnosti: chaty je cca 270 m2
* úžitková plocha hospodárskej budovy: cca 90 m2 plus podkrovie
* rozloha pozemku: rovinatý, 1012 m2
* stav: prebieha rekonštrukcia
* materiál: pálená tehla 45 cm
* svetová orientácia: čelo domu na juhozápad
* bezpečnosť: kamerový systém, komplet oplotené
* výborná dostupnosť po asfaltovej ceste: 4km obec Bátovce

Popis nehnuteľnosti:
* Prízemie nehnuteľnosti pozostáva zo vstupnej predsiene z ľavej strany a taktiež je možný vstup aj z pravej strany budovy, ďalej z chodby, vstupu na povál ( podkrovie),kuchyne ktorá je vybavená kuchynskou linkou s vstavanými spotrebičmi, dvoch samostatných izieb, obývacej izby s úplne novým krbom na ktorý je napojené ústredné kúrenie s teplovodnou vložkou na liatinové radiátory. Ďalej sa tu nachádzajú dve kúpeľne, 2x špajza, 2x samostatné WC ( jednu kúpeľňu je potrebné vybudovať alebo môže slúžiť ako sklad a pod. a schodištia do podkrovných izieb.
* V srdci domu sa nachádzajú dve schodiská, ktoré vedú na podkrovie ktoré je takmer zrkadlové. Teda nachádzajú sa tu dve izby oproti schodisku a na konci chodieb sú ďalšie miestnosti. Celkom na poschodí sa nachádza až 6 samostatných izieb.
* nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená s betónový murivom a železobetónovým stropom. V suteréne je osadená nová domová vodáreň na zásobovanie stavby vodou z vlastnej nádrže ( je možnosť vŕtania studne ) a nachádza sa tu nový elektrický bojler.
* hospodárska budova: bola v minulosti využívaná ako maštaľ s garážou a skladom. Stavba je na betónových základoch, murovaná z betónových tvárnic o hrúbke muriva 30 cm. Podlahy: betónové kocky, v sklade betónová hrubá, kuchyňa s poterom a keramickou dlažbou.
* rekreačný krytý altánok: drevená stavba využívaná najme na rekreáciu a zábavu, jej využitie je veľmi všestranné či už ako sklad, rekreačná zóna ako to bolo do teraz, po rekonštrukcií skleník a mnoho iného.

* rekonštrukcia: čiastočné nové elektrické vedenie, nové rozvody kúrenia, zrepasovanie strešnej krytiny ( pálená škridla )okná sú dvojité drevené s dvojvrstvovým sklom a kovovými mrežami, nové odkvapy, ako bolo spomínané nová vodáreň a ele. bojler na ohrev vody. Energetický certifikát nie je.

Celkový dojem makléra:
* keďže sa nehnuteľnosť nachádza len cca 4 km od najbližšej obce vám prostredie ponúka maximálnu samotu ale zároveň výbornú dostupnosť po novej asfaltovej ceste. Svojím veľkorysým priestor a polohou Vám vie ponúknuť všestranné využitie ako je napríklad menší statok, súkromnú chatu takmer na samote, rôzne investičné podnikanie ako prenajímanie súkromným osobám tak aj firmám ako relax či firemné akcie. Prípadne menší motorest ( odpočívadlo ) pre motorkárou kde táto trasa je v sezóne celkom obľúbená.

Cena a platba:
*cenu nehnuteľnosti: 120.000,-€
* nehnuteľnosť je voľná a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:
https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Okolie nehnuteľnosti:
* Nehnuteľnosť sa nachádza medi obcou Žemberovce a Ladzany, cca 4 km od obce Bátovce. V tesnej blízkosti lesných porastov pri komunikácií vo voľnej prírode. Kedysi nehnuteľnosť slúžila na bývanie lesného hospodárstva s súčinnosti s poľovníckym združením. Prevažne v okolí sa nachádzajú lesy a luky ale je tu aj cesta po ktorej vedie autobusová linka. Samozrejme v najbližšej obci sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť ako potraviny, pošta a pod. Viac a možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na http://www.batovce.sk/

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia


Kontakt

Winners Reality Slovakia, s.r.o. (20 inzerátov)
Maklér

Predajca: Michal Mrázek

Telefón:  0911 ... Zobraziť

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73

821 05 Bratislava II - Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje