Na predaj poschodová murovaná chata na Zemplínskej Šírave priamo pri vodnej ploche, časť Hôrka

Lokalita:Dolný Zemplín (Vinné) > Okres Michalovce|Dátum:06.10.2021

231 000 € (2 750 €/m²)
231 000 € (2 750 €/m²)
Hôrka, Vinné
Okres Michalovce
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
84 m²
Zastavaná plocha:
46 m²
Plocha pozemku:
175 m²

Neváhajte a využite výnimočnú príležitosť na kúpu krásnej murovanej chaty nachádzajúcej sa bezprostredne pri vodnej ploche nádrže Zemplínska Šírava, časť Hôrka. Nestáva sa často aby ste mali možnosť stať sa majiteľom chaty, ktorá sa nachádza hneď pri vode, patrite medzi privilegovaných a užívajte si krásne chvíle s týmto spojené.
Jedná sa o poschodovú murovanú chatu určenú na celoročné bývanie. Zastavaná plocha je 46 m2 a celková plocha pozemku je 175 m2. Chata a pozemok sú v osobnom vlastníctve. Dispozičné riešenie: na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňou a samostatným WC o celkovej výmere 42 m2. Z prízemia je výstup na terasu o výmere 25 m2. Z terasy si môžete vychutnať podmanivý panoramatický výhľad na celú Šíravu. Na poschodí sa nachádzajú dve izby o celkovej výmere 42 m2. Z obidvoch izieb je výstup na balkón, ktorý je tiež orientovaný na vodnú plochu Šíravy.
Chata je napojená na kompletné inžinierske siete t.j. elektrika, plyn, verejný vodovod a verejná kanalizácia, čím je zabezpečené bezproblémové a komfortné celoročné užívanie.
materiál: postavená je z pórobetónových tvárnic hr. 30 cm, zateplenie: obvodové múry - 10 cm polystyrén, strecha - fúkaná izolácia 35 cm, plastové okná a dvere s izolačným dvojsklom, vykurovanie je riešené kombinovaným plynovým kotlom, ktorý súčasne zabezpečuje teplú vodu, k dispozícii je aj kachľová piecka na tuhé palivo a satelitná TV, rolovacia markíza na vrchnom balkóne,
ŠPECIÁLNY BONUS! Kúpou chaty získate plachetnicu - loď, ktorá je zakotvená v prístave pri chate. Plachetnica má dĺžku 7,3 m a šírku 2,8m. Loď je poháňaná aj motorom Crescent. V kajute sú 4 miesta na spanie, kuchynka a WC. Plachetnica je vo veľmi dobrom technickom stave.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá aj vyššie uvedená plachetnica. Cena nehnuteľnosti 231 000,-eur. Cena je vrátane kompletného zabezpečenia prevodu vlastníckych práv, právneho servisu a vypracovania všetkých zmlúv autorizovanou advokátskou kanceláriou.
V prípade Vášho záujmu o predmetnú nehnuteľnosť kontaktujte prosím realitného makléra Ing. Vladimíra Koscelanského tel.č. 0903 302483

Kontakt

Diamond Reality (8 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ing. Vladimír Koscelanský

Telefón:  0903 ... Zobraziť

Diamond Reality

Moldavská cesta 6

040 11 Košice II - Západ

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje