Rodinný rekreačný dom s vyhrievaným bazénom a viničom, obec Vinica

Lokalita:Poiplie (Vinica) > Okres Veľký Krtíš|Dátum:06.09.2021

880 €/mes. (4,53 €/m²/mes.) + 110 €/mes. energie
880 €/mes. (4,53 €/m²/mes.) + 110 €/mes. energie
Vinica
Okres Veľký Krtíš
Typ:
Prenájom
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
194 m²
Zastavaná plocha:
102 m²
Plocha pozemku:
1 000 m²

Ponúkame na prenájom pekný tehlový rodinný dom s vyhrievaným bazénom, ktorý sa nachádza v pokojnej rekreačnej oblasti obce Vinica, okr. Veľký Krtíš na krásnom južnom svahu v oblasti plnej viníc a pivníc.

Popis domu:
Úžitková plocha tohto moderného trojpodlažného rodinného domu je 194,25 m2 a je postavený na pozemku o výmere 1000 m2. Rodinný dom bol pôvodne ubytovacím zariadením, má samostatnú vstupnú bránu. Je vhodný pre pokojné rodinné bývanie.

Dom je dispozične veľmi dobre riešený. Na 1.NP sa nachádza predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, pivnica a WC. Na 2.NP sa nachádzajú dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou. V jednej spálni sa nachádza priestranný balkón o výmere 25,59 m2 a v druhej spálni je terasa o výmere 25,77 m2, odkiaľ je dych berúci výhľad na okolitú prírodu. Na 3.NP sa nachádza tretia spálňa.
Rodinný dom sa prenajíma zariadený.

Prevedenie:
V dome sú plastové okná - dekor dreva s izolačným trojskom, plastové dvere, laminátová podlaha, keramické dlažby a obklady. Rodinný dom je zateplený. Na balkóne a terase je oceľové zábradlie a mrazuvzdorná dlažba. Vykurovanie je riešené kombináciou: podlahové kúrenie na báze infračerveného žiarenia, klimatizácia s vykurovacím efektom a krb. Veľkým bonusom tohto domu je vyhrievaný krytý bazén (8m x 4m) s automatizovaným systémom slanej vody, ktorý je možné využívať od apríla do októbra. V dome je internet a dve samostatné satelitné systémy.

Parkovanie je možné pred domom a tiež jedno parkovacie miesto je pod prístreškom.

Lokalita:
Rekreačná oblasť, v ktorej sa rodinný dom nachádza je príjemná a pokojná. Obec Vinica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (škola, reštaurácia, pošta, obchody). Na svoje si prídu milovníci prírody i športu. Z obce je dobrá dopravná dostupnosť, do hlavného mesta sú to 2 hodiny, 1 hodina od letiska z Budapešti a 2,5 hodiny od letiska vo Viedni. Výhodou domu je vlastný krytý bazén. Okolie ponúka dostatok súkromia.

Kontakt

GRAVITAS a. s. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Ing. Martin Madleňák

Telefón:  0901 ... Zobraziť

GRAVITAS a. s.

Budyšínska 36

831 02 Bratislava III - Nové Mesto

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje