REZERVOVANÉ - Drevenica v malebnej dedinke Podbiel na predaj - Orava Rezervované

Lokalita:Orava (Podbiel) > Okres Tvrdošín|Dátum:02.09.2021

Cena dohodou
Cena dohodou
Podbiel, Podbiel
Okres Tvrdošín
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
60 m²
Zastavaná plocha:
180 m²
Plocha pozemku:
407 m²

Drevenica Tereza je situovaná v malebnej obci Podbiel na Orave. Drevenica je najväčšie kultúrne bohatstvo obce Podbiel s celkovou kapacitou 17 osôb.

Izby sú zariadené štýlovým dobovým nábytkom. Celé prízemie je zrekonštruované podľa pôvodnej architektúry a nájdete tu dve veľké izby a kúpeľňu. Predná izba je spoločenská s veľkou pecou, na ktorej sa dá spať. Nachádza sa tu veľký stôl pre 13 osôb a dve pohovky (prístelky pre 4 osoby). Súčasťou prízemia je aj kuchyňa, ktorá je plne zariadená. Nachádza sa v nej starý funkčný šparhelt, elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra aj rýchlovarná kanvica. V kuchyni a chodbe je podlahové kúrenie. Ostatné podlahy sú celodrevené. Zadná izba je riešená ako spálňa, poskytuje 5 lôžok. Z tejto izby je vstup do pivnice.
Na poschodí sú ďalšie dve samostatné ubytovacie jednotky, každá z izieb je štvorlôžková a má samostatnú kúpeľňu s prístupom z izby. V každej spálni, aj na prízemí, je televízor.

Na dvore je k dispozícii vonkajšie posedenie - altánok a gril. Parkovacie miesta sú zaistené priamo pri objekte.

Typ kúrenia: pevné palivo a plyn
Rok kolaudácie: 2010
Zastavaná plocha: 180 m2
Úžitková plocha: 200 m2 (+ 70 m2 možnosť dorobiť)

Podbiel je ideálnym dovolenkovým miestom, keďže ponúka mnoho možností v lete aj v zime, športovcom aj kultúrnym nadšencom. V letných mesiacoch vybehnite na túru do Roháčov či do Juráňovej doliny. Ak sa chcete okúpať, môžete vyskúšať Oravskú priehradu, kde nájdete aj požičovne vodných športov. O niečo teplejšiu vodu ponúkajú aquaparky v Oraviciach, Bešeňovej alebo Liptovskom Mikuláši. O histórii sa poučíte na Oravskom hrade, v Múzeum P. O. Hviezdoslava aj v Múzeu Oravskej dediny. Zimu si užijete na svahoch stredísk Zuberec - Milotín a Zuberec - Janovky, Nižná - Uhliská, Oravice, Vitanová alebo Roháče - Spálená.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s. r. o. alebo na tel. č. +421 918 246 319.

Kontakt

Pobočka Ružomberok (11 inzerátov)
Maklér

Predajca: Vítězslav Mareš

Telefón:  0918 ... Zobraziť

Pobočka Ružomberok

Bystrická cesta 5649/4A

034 01 Ružomberok

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje