Chata s pekným slnečným pozemkom, Donovaly

Lokalita:Horehronie (Donovaly) > Okres Banská Bystrica|Dátum:30.08.2021

265 000 € (1 892,86 €/m²)
265 000 € (1 892,86 €/m²)
Donovaly
Okres Banská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha:
140 m²
Plocha pozemku:
333 m²

Chata po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v tichej časti lyžiarskeho strediska ďalej od ruchu centra a pritom len pár minút od zjazdovky. Na vyvýšenom prízemí vstúpime útulnou chodbou do spoločenskej miestnosti s kvalitným kachlovým krbom, ktorá je spojená s kuchyňou. Celý priestor je vzdušný otvorený a je zariadený moderným nábytkom vyrobeným na zákazku. Tu je aj pekná kúpeľňa s WC. Zo spoločenskej izby vyjdete na terasu, z ktorej je pekný výhľad na okolitú prírodu. Na poschodí sa nachádzajú dve pekné svetlé spálne. Celkom hore v podkroví, kde vystúpite po sklopných schodoch, je možnosť dobudovať ďalší obytný priestor. Na prízemí chaty, do ktorého je samostatný vchod, je začatá predpríprava na samostatný apartmán. Ten môže nový majiteľ po dobudovaní prenajímať, alebo môže priestor nechať tak a používať ho ako technické zázemie chaty.
Pozemok je pekný rovinatý, obkolesený živým plotom zo stromčekov. V zime viete na lyžiach prísť zo zjazdovky priamo pred chatu.

Donovaly sú známe lyžiarske stredisko, ale je tu bohatá možnosť aktivít aj v lete: rozprávková dedinka Habakuky, bobová dráha, lezecká dráha v korunách stromov, rôzne atrakcie pre deti, všetko v dosahu príjemnej prechádzky neďaleko tejto luxusnej chaty a je tu samozrejme tiež množstvo zaujímavých turistických trás – jednoducho v tejto lokalite sa nenudíte ani v lete ani v zime.

Druh stavby: Montovaná
Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce
Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 10 km
Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 500 m
Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: Array
Prístupová cesta: Asfaltová
Kúrenie: Iné
Rok rekonštrukcie: 2021

Kontakt

Romantické chalupy, s.r.o. (160 inzerátov)
Maklér

Predajca: Markéta Vanečková

Telefón:  0905 ... Zobraziť

Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67

841 02 Bratislava IV - Dúbravka

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje