EXKLUZÍVNE iba v TUreality, Záhrada s mobilným domom a 2 chatkami na 8 árovom pozemku, Tekvičné pole

Lokalita:Podunajsko (Nové Zámky) > Okres Nové Zámky|Dátum:12.08.2021

82 000 € (103,40 €/m²)
82 000 € (103,40 €/m²)
Nové Zámky
Okres Nové Zámky
Typ:
Predaj
Druh:
Záhradná chatka
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
793 m²
Plocha pozemku:
793 m²

Predtým ako si pozriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoobhliadku ***** https://youtu.be/XPcWCWgHsgk ***** TUreality ponúka: Na predaj vysadenú, upravenú záhradu s mobilným domom a 2 chatkami na 8 árovom pozemku na Tekvičnom poli v Nových Zámkoch. Celková výmera pozemku je 793m2 (1.pozemok má 432m2, 2. má 361m2). Mobilný dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou, obývačky, 2 samostatných izieb a kúpeľne s toaletou. V mobilnom dome je plynový krb a klimatizácia. Odpad je riešený formou žumpy. Voda je napojená z vlastnej studne. Súčasťou MD je priestranná zastrešená terasa s posedením.
Druhá murovaná chatka s prístreškom má malú kuchyňu vybavenú šporákom, menšiu miestnosť s chladničkou, úložný priestor a obývačku. V blízkosti chatky pred pozemkom je vlastný parkovací priestor pre 3 autá.
Tretia chatka momentálne slúži ako dieľňa (sklad náradia), pôvodne tu bol spací priestor pre hostí.
Záhrada je krásne vysadená, menšia časť je úžitková. Nachádza sa tu záhradná sprcha, niekoľko úrodných ovocných stromov, väčšia časť je okrasná s tvarovanými kríkmi, trvalými drevinami, udržiavaným trávnikom a malým jazierkom. K pozemku je bezproblémový prístup za každého počasia a nachádza sa vedľa asfaltovej prístupovej cesty. V blízkosti sa nachádza lesík, zastávka autobusu je v pešej vzdialenosti.
Pozemok vznikol spojením 2 záhrad s chatkami, každá má vlastnú studňu a na zalievanie 2 čerpadlá. Na pozemku je zavedená elektrina.
Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk

Kontakt

Nové Zámky (56 inzerátov)
Maklér

Predajca: Bc. Tomáš Mihalovics

Telefón:  041 ... Zobraziť

Nové Zámky

Ľudovíta Štúra 1 1

940 02 503011

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje