Exkluzívne!! Luxusný modulárny domček Fugazzi na celoročné bývanie

Lokalita:Horehronie (Banská Bystrica) > Okres Banská Bystrica|Dátum:05.08.2021

60 000 € (1 822,60 €/m²)
60 000 € (1 822,60 €/m²)
Janka Kráľa, Banská Bystrica
Okres Banská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
33 m²

Solídne bývanie má pre Vás jedinečný modulárny domček v luxusnom prevedení pripravený na okamžitý odvoz k Vám domov.V domčeku Fugazzi sa komfortne vyspí až 6 osôb a je ideálny na trvalé bývanie či dovolenkový dom.

Zastavaná plocha: 37,65 m²
Celková úžitková plocha s Loftom: 32,92 m²
Obývačka s kuchyňou: 16,53 m²
Kúpeľna s WC: 2,63 m²
Loft: 5,84 m²
Spálňa: 9,37 m²

V cene 60 000€ s DPH je zahrnuté všetko ako na foto (vybavenie WC a kúpeľni, podlahy, omietky, kuchynská linka na mieru bez spotrebičov) Možnosť odpočtu DPH 

Podrobný popis stavby Vám zašlem na vyžiadanie.

Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať telefonicky na tel. čísle 0908 600 665 alebo mailom na ivo@solidnebyvanie.sk
Po dohode je k dispozícií ukážka vzorového modulárneho domu v Banskej Bystrici.
Rád Vám predstavím jeho výhody osobne.


V cene domu nie sú zahrnuté: doprava do vami zvolenej destinácie, vykládka a inštalácia modulárneho domu v mieste inštalácie, revízia elektroinštalácie, tlakové a tesnostné skúšky zdravotechnickej inštalácie prípadne iné náklady spojené s umiestením modulárneho domu na mieste inštalácie.


Dôležité! Informácie pre zákazníka:
Elektroinštalácia a zdravotechnická inštalácia je zrealizovaná podľa platných noriem v čase výstavby modulárneho domu.Po konečnom umiestnení modulárneho domu na miesto, kde sa bude užívať, bude potrebné zrealizovať revíziu elektro inštalácie, tlakové a tesnostné skúšky zdravotechnickej inštalácie.Inštalačné “hniezdo” pre pripojenie domu na siete sa bude nachádzať pod podlahou kúpeľne.Modulárny dom môže byť umiestnený na základovej, železobetónovej doske alebo na sústave betónových pätiek, ako aj na zemné skrutky.Základové konštrukcie je potrebné navrhnúť z ohľadom na územie, v ktorom sa modulárny dom bude nachádzať.Mnohí zákazníci sa nás pýtajú či je na naše modulárne domy potrebné stavebné povolenie.


Z našich skúseností vieme, že každý stavebný úrad sa na tému mobilných, modulárnych domov pozerá vlastnou optikou. Veľa závisí od pripravenosti napríklad inžinierskych sietí, na ktoré budete chcieť modulárny dom napojiť. V mnohých prípadoch je potrebná len ohlasovacia povinnosť.

Kontakt

Solídne bývanie, spol. s r.o. (7 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ivo Dvořák

Telefón:  0908 ... Zobraziť

Solídne bývanie, spol. s r.o.

Janka Kráľa 7 7

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje