Chata v srdci prírody • 290 m2 • Vhodná na podnikanie aj na bývanie

Lokalita:Tatry (Poprad) > Okres Poprad|Dátum:30.07.2021

Info v RK
Info v RK
Poprad
Okres Poprad
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
290 m²
Zastavaná plocha:
120 m²
Plocha pozemku:
120 m²

Či už hľadáte investičnú príležitosť v oblasti cestovného ruchu, celoročné bývanie alebo miesto pre víkendové úniky od reality, ponúkame vám na predaj túto krásnu murovanú chatu v srdci prírody. Chata s názvom "Špica" je celoročne obývateľná a stojí na samote, v lese, na úbočí ,na nádhernom, tichom mieste s južnou expozíciou, kde je celý deň slnko. Zo severnej strany je chránená Vysokým Vrchom - miestnym pohorím a v lokalite je priemerná teplota o 10 stupňov vyššia než v Poprade. Je vzdialená od Popradu 9,5 km a od Slovenského Raja 8 km. Od obce Spišský Štiavnik je vzdialená 1,5 km a od Hranovnice 2,5 km. Je na opačnej strane pohoria Vysoké Tatry. K chate vedie lesná cesta a v jej bezprostrednej blízkosti je potok a vysadených 20 ovocných stromov. Objekt ponúka tiché prostredie a nádherné výhľady na okolitú prírodu, ktoré si zamilujete.

• PRI CHATE MOŽNO S NÍZKYMI NÁKLADMI VYBUDOVAŤ RYBNÍK NA PSTRUHY , RESP. JAZIERKO.

Prízemie (120m2 + 50m2 terasa) je bezbariérové a pozostáva z obývačky s krbom a pieckou, kuchyne so vstupom na terasu, WC, kúpeľne s vírivkou, sprchovým kútom a taktiež izby so samostatným vchodom s vlastnou pieckou, sprchovým kútom a umývadlom (izba bola a môže byť využívaná ako apartmán pre správcu chaty, ktorý obstaráva stráženie, servis a vykurovanie chaty). Na prízemí je ešte kotolňa (ústredné kúrenie) a priestor pod schodiskom, ktorý je možné prerobiť na vinnú pivničku či dokonca saunu. Na celom prízemí je španielska dlažba.

Poschodie (112m2 + 8m2 loggia) má samostatný vchod a disponuje 4 nepriechodnými izbami, z ktorých jedna má aj kuchynský kút s príslušenstvom. Vstup na loggiu majú dve z izieb a chodba. Na poschodí sa taktiež nachádza WC a sprchový kút. Celé poschodie má položenú plávajúcu podlahu.

• V CHATE SA DOKÁŽE UBYTOVAŤ SPOLU AŽ 16 HOSTÍ ČO NOVÉMU MAJITEĽOVI DÁVA MOŽNOSŤ VYUŽIŤ JU AJ NA PONUKU KRÁTKODOBÉHO UBYTOVANIA

Chata má samostatnú 20 metrovú vŕtanú studňu s pitnou vodou, vlastný septik a kvalitnú strechu BRAMAC. Obvodové murivo tvorí stavebný materiál tvárnice Calsilox a nie je potrebné zatepľovanie chaty. Priestor pod terasou je po menšej úprave možné využiť ako pivnicu (8 až 10 stupňov) a garáž. K nehnuteľnosti je možné od urbariátu kúpiť pozemok v jej okolí o rozlohe 6000m2 za symbolickú cenu 1000€. Elektrická prípojka (220 + 380 voltov) je spoluvlastníctvom 10 chatárov v danej oblasti. Na streche je satelit, príjem 100 televíznych kanálov a je možnosť pripojenia na internet. Okolie chaty ponúka možnosti turistiky, zberu húb a lesných plodov, včelárstvo, relax, lyžovanie a pod.

• PLUSOM JE TAKTIEŽ VEĽKÁ DREVÁREŇ, KTORÁ POJME DOSTATOK DREVA NA CELOROČNÉ VYKUROVANIE

Náklady: 55€ elektrina a 17€ smeti

Nehnuteľnosť je bez tiarch, voľná ihneď a predáva sa v stave a zariadením ako na fotkách. Cena dohodou.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na +421 948 412 360 alebo emailom na samuel.pavlicko@bizpartnergroup.com

Kontakt

BizPartner a.s. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: bezhypoteky.sk

Telefón:  0902 ... Zobraziť

BizPartner a.s.

Dlhé Hony 5031 6

058 01 Poprad

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje