REZERVOVANÉ: Trojpodlažná chata v prírodnej rezervácii Čerenec, obec Vrbové Rezervované

Lokalita:Stredné Považie (Vrbové) > Okres Piešťany|Dátum:20.07.2021

Cena dohodou
Cena dohodou
Vrbové
Okres Piešťany
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
110 m²
Zastavaná plocha:
50 m²
Plocha pozemku:
400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľkú, rekreačnú chatu, v tesnej blízkosti vodnej nádrže Čerenec, len 2km od obce Vrbové.

Chata, ktorú vám ponúkame má 3 plnevyužiteľné poschodia s úžitkovou plochou 110m2 bez terás (+40m2) na ploche pozemku 400m2.
Chata je murovaná. Na prízemí sa nachádza denná časť. Pozostáva z kuchynského kútu, obývacej izby a jedálenskej časti (spoločenská miestnosť) s krbom, kúpeľne s WC, skladu a sauny.
Chata je dispozične príjemne členená, kuchyňa je samostatná - hneď po vstupe do nehnuteľnosti, obývacia izba je prepojená s jedálenskou časťou a vstupom na balkón orientovaný na vodné dielo Čerenec. Spoločenská miestnosť je oddelená kuchyňou a chodbou od druhej časti - sociálne zariadenie, skladík a sauna.
Z prízemia je prístup na poschodie, alebo do suterénu s lodenicou.
Na pôdorysoch medzi fotografiami môžete nájsť rozmery a členenie jednotlivých priestorov.

Vrámci suterénu je “tajná miestnosť” využiteľná ako vinárnička. :) Lodenica slúži v súčasnosti aj na uskladnenie záhradnej techniky.

Na poschodí sú tri spálne. Každá samostatná, vybavená priestorom na uskladnenie vecí a postelami. Z najväčšej miestnosti - spálne - je vstup na balkónik.
Orientácia všetkých balkónov je ideálna pre relax a večerné posedenie s výhľadom na vodné dielo Čerenec. Pri pohľade na pokojnú vodnú hladinu načerpáte počas víkendov potrebnú energiu na ďalšie pracovné dni. :)

Chatu primárne vykuruje krb s teplovzdušnou vložkou s prieduchmi, celá chata je podpivničená, dispozícia je ideálna na víkendový relax.
Chata disponuje 2 balkónami s orientáciou na východ a jednou veľkou terasou orientovanou na západnú stranu.
Záhrada slúži v súčasnosti na oddych, celá plocha je zatrávnená.
O chatu, ako aj jej okolie bolo príkladne celé roky postarané, okolie je krásne upravené a udržiavané.

Kto túto lokalitu pozná, ocení pokoj a ticho tejto lokality, ľahký a rýchly prístup do prírody, na prechádzky, či na bezproblémový presun do okolitých vačších miest.

Vodné dielo Čerenec sa nachádza v blízkosti mesta Vrbové, v okrese Piešťany. Okolie je pokojné, s čistou prírodou, bohaté na rôzne kultúrne, či športové aktivity a samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť v okolí.

Kontakt

RE/MAX Slovakia (25 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ďurinová Zuzana

Telefón:  0902 ... Zobraziť

RE/MAX Slovakia

Cesta na Senec 2/A

821 04 Bratislava II - Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje