Investičné apartmány Five Star Resort - Mēridien na Liptove

Lokalita:Liptov (Demänovská Dolina) > Okres Liptovský Mikuláš|Dátum:05.07.2021

Cena dohodou
Cena dohodou
-, Demänovská Dolina
Okres Liptovský Mikuláš
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
28 m²

http://5starresort.sk/

Ponúkame na predaj investičné apartmány Mēridien FIVE STAR RESORT na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. V ponuke máme celkovo 80 apartmánov s rozlohou od 28 - 62 m2. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú priamo v prírode, kde nie je príroda zasiahnutá kalamitou, či už prírodnou, alebo stavebnou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie.
V projekte sa myslí v prvom rade na klientov a ich relax, preto budu apartmány vybavené nadštandardnými materiálmi. Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú čakať usmiati maséri, aby svojim klientom dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť Spa v rezorte Mēridien nebude chýbať wellness bar a fitness. Pre deti bude v centrálnej budove pripravené veľké interiérové ihrisko a exteriérové 3D bludisko. Pre mamičky sa v rezorte bude nachádzať kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a pre oteckov barber. Pre trávenie voľného času budu v projekte Mēridien pripravené dve bowlingové dráhy.
Projekt rezortu Mēridien si od úplného začiatku zakladá na kvalite a to sa nebude meniť ani pri reštaurácií a lobby bare. Pre dokonalý zážitok, relax a pohodu strávenú na Liptove budete pozvaní na strechu rezortu Mēridien, kde si budete môcť vychutnávať nielen neuveriteľné výhľady, ale aj zážitky pri špecialitách z grilu a miešaných nápojoch.
Pre klientov rezortu bude pripravený vlastný lyžiarsky svah, lyžiarska škola a požičovňa lyží. Cez letné mesiace bude pripravená požičovňa e-bikov, tenisová školu a zipline.
Projekt rezortu Mēridien sa bude hlásiť do súťaže Stavba roka.
Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.

Kontakt

Euro Real Estate s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: PhDr. Marek Tomáš

Telefón:  0918 ... Zobraziť

Euro Real Estate s.r.o.

Michalovce

071 01 Michalovce

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje