Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

AGENT.SK | REZERVOVANÁ Romantická drevenica Rezervované

Lokalita:Horné Považie (Terchová) > Okres Žilina|Dátum:25.06.2021

146 900 € (2 260 €/m²) + 20 €/mes. energie
146 900 € (2 260 €/m²) + 20 €/mes. energie
Vyšné Kamence, Terchová
Okres Žilina
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
65 m²
Zastavaná plocha:
38 m²
Plocha pozemku:
607 m²

Pozrite si videoprehliadku: a 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=PX71n5HcMoc tejto krásnej drevenice v Trechovej časť Vyšné Kamence, ktorú ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK. Následne kontaktujte realitného agenta: Pavol Hlávka +421902655711, ktorý s vami vykoná osobnú obhliadku drevenice.

DREVENICA JE REZERVOVANÁ. Prihláste sa na odber našej ponuky nehnuteľností kliknutím na zvonček v menu našej webovej stránky AGENT.SK

Drevenica s tepelnou izoláciou, bola postavená a skolaudovaná v roku 2000. Je vo výbornom technickom stave - ako nová, a veľmi dobre dispozične riešená. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza kuchynka, špajza, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Tiež jedálenská a oddychová miesnosť s nádhernou ohrevnou pecou, ktorá slúži na varenie a vykurovanie drevenice.

Druhé nadzemné podkrovné podlažie slúži ako nočná časť drevenice. Nachádzajú sa v ňom manželská posteľ a tri postele s úložným priestorom. V zadnej časti drevenice je 6 m2 sklad s policami a pracovným pultom. V zadnej časti pozemku sa nachádza ešte jeden menší skladík na náradie.

Drevenica je pripojená na elektricku sieť s vlastnými el. hodinami a obecný vodovod so šachtou na pozemku. Odpad je riešený septikom umiestneným v 3 m hĺbke na pozemku pri drevenici. Na streche je položený drevený šindel. Drevenica sa nachádza na rovinatom pozemku s množstvom ihličnatých stromov, ktoré oddeľujú pozemok od okolitých pozemkov. K drevenici vedie príjazdová cesta s právom prechodu zapísanej na liste vlastníctva.

V okolí drevenice sa nachádza prekrásna príroda pohoria Malá Fatra s množstvom turistických trás a cyklotrás. 5 km od drevenice nájdete známe lyžiarske stredisko Vrátna - Paseky, kabínovú lanovku na vrchol Chleb a vyhľadávané Jánošikove diery. Tiež amfiteáter, v ktorom sa cez leto koná množstvo kultúrnych akcií. Nechýbajú ani reštaurácie s domácou kuchyňou, hotely s welnessom, relaxcentrum Terchovec s plaveckým bazénom a saunou. V tejto lokalite sa nachádzajú aj ďalšie turistické atrakcie. Viac informácií o možnostiach aktivít v Terchovej nájdete aj na webovej stránke: https://terchova.eu

V Terchovej - Vyšné Kamence je benzínova pumpa, potraviny a nájdete tu aj mini ZOO. Z obce jazdia pravideľné autobusové linky do krajského mesta Žilina, vzdialeného iba 25 km. Financovanie kúpy vám pomôže riešiť náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme ponuky financovania s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom s 3D virtuálnymi prehliadkami a videoprehliadkami, nájdete na našej webovej stránke agent.sk

Kontakt

AGENT.SK, s. r. o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Pavol Hlávka

Telefón:  0902 ... Zobraziť

AGENT.SK, s. r. o.

Pribinova 30

811 09 Bratislava I - Staré Mesto

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje