Rekreačné zariadenie v tichom prostredí Donovál

Lokalita:Horehronie (Donovaly) > Okres Banská Bystrica|Dátum:21.06.2021

Cena dohodou
Cena dohodou
Donovaly
Okres Banská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Iný objekt na rekreáciu
Stav:
Vo výstavbe

Ponúkame Vám na predaj rekreačné zariadenie o výmere cca 370 m2 (prízemie 170m2, poschodie 195m2)v tichej lokalite Donovál. Táto vyhľadávaná lokalita sa vyznačuje tichým, komerciou nenarušeným prostredím, napriek tomu len 300 m od lyžiarskeho vleku. Zariadenie bolo postavené v r.1971, má pôdorys cca 17x 10 m2. K chate patrí pozemok o rozlohe 943 m2. Zariadenie je momentálne vo fáze prestavby na Apartmánový dom so 4 veľkými apartmánmi (viď pôdorys), k dispozícii je vypracovaný projekt a vybavuje sa stavebné povolenie.

Nová dispozícia: 4 apartmány s vlastným príslušenstvom, v každom apartmáne je príprava na krb.

Stavba bude zateplená, s podlahovým kúrením, kvalitné eurookná.

Pod stavbou sa nachádza pekná vinná klenbova pivnička, do ktorej je prístup so spoločnej chodby.

Chatu je po dohode možné dokončiť na kľúč (s/bez zariadenia).Pôvodná dispozícia:

Pivnica: vinárnička v podzemí

Prízemie: chodba, spoločenská miestnosť s veľkou kamennou pecou prepojená s menšou miestnosťou v ktorej sa nachádza krásna kachľová pec, kuchynka s udiarňou v komíne, kuchyňa, chodba so schodiskom, 2x kúpeľňa

Poschodie: centrálna chodba s krásnou starobylou pecou,9x izba.

Podkrovie s vyšším krovom je možné upraviť na ďalšie ubytovanie.

Konštrukcia zariadenia:

v prízemí je stavba murovaná s masívnymi kamennými a tehlovými obvodovými múrmi v hrúbke až do 70 cm, poschodie je drevené zrubové v hrúbke obvodových stien 20 cm, základy sú betónové pásové s vodorovnou izoláciou, deliace konštrukcie sú v prízemí murované, na poschodí prevažne drevené, murované sú len priečne múry pri schodisku. Stropná konštrukcia je v prízemí zo železobetónových trámov s konzolovitým vyložením /po 75 cm/ na bočných stranách objektu, nad poschodím drevené trámové s rovnými podhľadmi, strecha je sedlová, nízky sedlový krov je vytvorený drevenými klincovanými väzníkmi, krytina aj klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky sú v prízemí vápennocementové hladké, poschodie je drevené zrubové s nátermi.

Kontakt

REALITY Fair (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Martina Beličková

Telefón:  0907 ... Zobraziť

REALITY Fair

Dolná 51

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje