Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chata na Jahodníku pri Smoleniciach, 8 izieb, čiastočná rekonštrukcia

Lokalita:Dolné Považie (Lošonec) > Okres Trnava|Dátum:15.06.2021

36 000 € (180 €/m²) + Vrátane provízie
36 000 € (180 €/m²) + Vrátane provízie
Jahodník, Lošonec
Okres Trnava
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
200 m²
Zastavaná plocha:
230 m²
Plocha pozemku:
230 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú 8izbovú chatu nachádzajúcu sa v nádhernom prostredí lesa, v Malých Karpatoch na Jahodníku.

Chata má rozlohu 230 m2. (cca 23x10)

Dispozične sa chata skladá zo vstupnej predsiene, z ktorej prechádza stredom chaty chodba. Po stranách chodby je situovaných 8 izieb (cca 3x4m), kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a elektrickým bojlerom na ohrev teplej vody. Samostatné WC je vedľa kúpeľne. Na konci chodby sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, z ktorej je vstup do kuchyne. V kuchyni jednoduchá kuchynská linka a sporák na plynovú bombu.

Cata je čiastočne zrekonštruovaná-izby, plávajúca podlaha, kupelňa, WC dlažba.

Chata je situovaná v miernom svahu, vzniknutý priestor v suteréne je využitý na dreváreň, zásobníky s vodou, a kotolňu s kotlom na tuhé palivo a rozvodom do radiátorov. Kúrenie v chate samozrejme možné aj krbom v chate (alebo UK) Chata má k dispozícii svoju vlastnú studňu, kanalizácia do žumpy a je pripojená na elektriku.

Pozemok na ktorom sa chata nachádza je v prenájme od LESY SR.

Lokalita: Jahodník sa nachádza zhruba 2 km od Smoleníc, v katastri obce Lošonec. Chata je v miernom svahu a je dostupná autom po asfaltovej ceste, posledných zhruba 200 metrov lesná cesta. V okolí sa nachádzajú ďalšie chalupy, niektoré celoročne obývané. Asi vo vzdialenosti 100 metrov je chata Jahodník. Zaujímavá nehnuteľnosť, ktorá dáva rôzne možnosti využitia, od súkromnej rekreácie až po komerčné využitie. Nehnuteľnosť je aj celoročne obývateľná, potrebuje investíciu, ktorú ale nie je potrebné neodkladne riešiť a chatu môžete bez problémov užívať.

Cena 36.000 Eur

Cena je vrátane provízie RK, kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva pri kúpe nehnuteľnosti. Forma financovania možná rôznymi spôsobmi- je možná aj dohoda za výmenu za byt v TT + doplatok, alebo možnosť financovania na splátky.

V prípade záujmu o obhliadku volajte Štefan Kanovič 0907 898 378

Kontakt

LEADERS & PARTNERS, s.r.o. (21 inzerátov)
Maklér

Predajca: Mgr. Štefan Kanovič

Telefón:  0907 ... Zobraziť

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.

Rooseveltova 2 2

040 01 Košice

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje