Exkluzívne Chalets Jasná Záhradky na PREDAJ - Demänovská Dolina, Jasná

Lokalita:Liptov (Demänovská Dolina) > Okres Liptovský Mikuláš|Dátum:28.05.2021

912 000 € (2 491,80 €/m²)
912 000 € (2 491,80 €/m²)
Jasná, Nízke Tatry, Demänovská Dolina
Okres Liptovský Mikuláš
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
366 m²
Plocha pozemku:
252 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú možnosť investície do chaletov v exkluzívnej lokalite najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná, Nízke Tatry.

Chalets Jasná Záhradky je súčasťou projektu Chalets Jasná Collection**** vo vlastníctve spoločnosti TMR, a.s.. Spoločnosť ponúka budúcim majiteľom spoluprácu v zmysle vyťažovania chaletov, a tým zabezpečí bezstarostnú a návratnú investíciu v podobe celoročného vyťažovania s garantovaným výnosom 4% z kúpnej ceny bez DPH/rok. Všetky náklady spojené s prevádzkou a ďalším prenájmom chaletu znáša TMR, a.s..
Majiteľ má možnosť si vyťažovať chalet celoročne aj vo vlastnej réžii bez akýchkoľvek obmedzení nájomnou zmluvou. Cena za chalet je v tomto prípade o 150.000,- € vyššia. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Pokiaľ uzatvoríte so spoločnosťou TMR, a.s. zmluvu o vyťažovaní, stanete sa členom TMR PRIVILEGE OWNERS CLUB, čo prináša množstvo benefinov a rovnako aj benefity v podobe majiteľských pobytov.

Jednotlivé chalety sú situované priamo pri zjazdovke (ski-in & ski-out) a predávajú sa vrátane pozemku. Predáva sa vždy celý chalet, v ktorom sa nachádzajú 2 apartmány. Boli postavené pred cca 9 rokmi, sú plne vybavené a po čiastočnej rekonštrukcii.

Chalets Jasná Záhradky č. 1 ponúka úžitkovú plochu 366 m2 a rozlohou pozemku 252 m2. V trojpodlažnom chalete sa nachádzajú dva zrkadlovo orientované apartmány, z ktorých každý apartmán disponuje predsieňou, obytnou miestnosťou, WC, schodiskom, dvomi samostatnými spálňami, šatníkom, WC, kúpeľňou a balkónom. Na prízemí sa nachádza kotolňa, lyžiareň, sklad.

Cena je uvedená s DPH. Cena bez DPH je 760.000,- €. V prípade platcu DPH je možný odpočet DPH.

Pozrite si ponuku všetkých voľných chaletov na nasledujúcom linku: https://www.najlepsiainvesticia.sk/sk/ponuka-chaletov .

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

Kontakt

RK SPIRIT, s.r.o. (10 inzerátov)
Maklér

Predajca: Mgr. Dušan Štric - RK SPIRIT

Telefón:  0915 ... Zobraziť

RK SPIRIT, s.r.o.

Garbiarska 695

031 01 Liptovský Mikuláš

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje