Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehlová chata pod lesom, predaj, osada Strelnica, Košice - Šaca

Lokalita:Abov (Košice II - Šaca) > Okres Košice|Dátum:04.05.2021

48 500 € (898,15 €/m²)
48 500 € (898,15 €/m²)
Košice II - Šaca
Okres Košice
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
54 m²
Zastavaná plocha:
27 m²
Plocha pozemku:
300 m²

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, príjemnú tehlovú chatu v zahradkárskej osade Strelnica, Košice - Šaca. Lokalita sa nachádza medzi Šacou a Malou idou, cca 500m od golfového ihriska v príjemnom prostredí pod lesom s dobrým prístupom vedľa hlavnej cesty.

Chata je osadená na rovinatom pozemku s rozmermi 13x23m s úžitkovou plochou 54m2, pri zastavanej ploche 27m. Konštrukcia stavby je tehlová s hrúbkou múrou 30cm. Dvojpodlažná stavba s obytným podkrovým disponuje sedlovou strechou s krytinou z pozinkovaného plechu. Chata je omietnutá klasickou brizolitovou omietkou a má drevené okná.

Dispozíciu v prvom podlaží t tvorí priestranná obývacia izba, kuchyňa pod ktorou je menšia pivnica a v druhom podlaží veľká izba s loggiou, s výhľadom do záhrady. Chata pojme bez problémov 4 člennú rodinu, v prípade potreby krátkodobo aj väčšiu.

Inetriér je kompletne obložený dreveným obkladom, s dreveným nábytkom a doplnkami. Výhodou je aj murovaný krb so šamotových tehál príjemný najme v chladnejších mesiacoch.

Chata je napojená na elektrickú energiu, má kopanú studňu spoločnú so susedom. Wc je suché, odpad možno riešiť žumpou.

Pozemok je oplotený, udržiavaný s cca 10 ovocnými stromami a živým plotom ku hlavnej ceste. Aktuálne pozemok nieje v osobnom vlstníctve, je však možnosť odkúpenia za 4000€, 300m2 vrátane podielu na prístupovej ceste. Táto skutočnosť je už určená na základe dlhoročného sporu s množstvom vlastníkov priľahlých parciel, určená na základe znaleckého posudku vyhotovenom OU Košice, pozemkový a lesný fond.

Chata má skvelú polohu s komfortným prístupom, ideálna na rodinnú rekreáciu s množstvom voľnočasových aktivít, napr. menší výlet bicyklom k vodnej nádrži Bukovec, či využitia priľahlého golfového ihriska a ďalších.

Cena nehnuteľnosti je 48500€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 094 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Kontakt

PARTNERS REAL s.r.o. (6 inzerátov)
Maklér

Predajca: Vladimír Gaži

Telefón:  0948 ... Zobraziť

PARTNERS REAL s.r.o.

Urbánkova

040 01 Košice-Sever

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje