Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Starší gazdovský rodinný dom, predaj, Košice - okolie, Slanec

Lokalita:Slanec > Okres Košice - okolie|Dátum:04.05.2021

53 500 € (243,18 €/m²)
53 500 € (243,18 €/m²)
Slanec
Okres Košice - okolie
Typ:
Predaj
Druh:
Vidiecky dom
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
220 m²
Zastavaná plocha:
127 m²
Plocha pozemku:
1 509 m²

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, starší gazdovský rodinný dom, v štádiu hrubej čiastočne uzavretej stavby. Nehnuteľnosť sa nachádza v srdci obce Slanec na dobrom mieste, mimo hlavného ťahu, vzdialená 23km od Košíc.

Dom je samostatne stojaci, v klasickej vidieckej zástavbe, osadený na rovinatom až mierne svahovitom pozemku, s rozlohou 1509m2 prí šírke 10m a dĺžke 148m. Samotná stavba je momentálne 6 rokov nevyužívaná a započatá rekonštrukcia nebola dokončená, avšak stále má potenciál dokončenia.

Kamenný dom s pôdorysom 21,5m x 7m je postavený na betónových základoch s menšou pivnicou 2 x 3m, s hrúbkou kamenných múrov 60cm. Pri nedokončenej rekonštrukcií bolo započatých mnoho prác, ako sú domurovanie praktickej dispozície, čiastočné naťahanie elektroišntalácie a vodoinštalácie, osadenie nových drevených okien, čiastočná príprava na centrálne kúrenie a ďalšie. Na dome je bezpodmienečne nevyhnutné dobudovanie novej strechy, stavba je momentálne uzavretá betónovou dekou o hrúbke 15cm na betónovom venci.

Dispozícia je praktická, zložená zo vstupnej centrálnej predsiene, z ktorej sú jednotlivé vstupy do kúpelne, wc, technickej miestnosti, kuchyne s jedálňou prechodnej do veľkej obývacej izby na ľavej strane, a veľkej spálne s výstupom cez francúzke okno do záhrady na pravej strane. Z centrálnej chodby je taktiež výstup betónovým schodiskom do budúceho obytného podkrovia, kde je dispozícia ľubovolná, s plánom na dve izby a ďalšiu kúpelňu s wc. (vid.projekt domu vo fotodokumentácií)

Dom je napojený na elektrinu, obecnú vodu, plyn je do domu možné priviesť, momentálne nieje pripojený. Odpad je dočasne zvedený do miestneho trativodu s možnosťou dobudovania čističky či žumpy, nakoľko zatiaľ obec nedisponuje kanalizáciou. V dome je taktiež funkčným komínom ako variatna kúrenia na tuhé palivá.

V blízkom okolí domu je zastávaka SAD, novinový stánok, potraviny, pizzeria, krčma, kostol, miestne múzeum, lekáreň a ďalšie.

Nehnuteľnosť má potenciál dobudovania, bez zložitých administratívnych procesov v šikovných rukách za pomerne rýchly čas. Je v osobnom vlastníctve bez tiarch, so súpisným číslom. V prípade demolácie domu je možnosť stavať na pôvodných základoch na dohodnutú výnimku zo stavebného úradu.

Cena nehnuteľnosti je 53500€ vrátane poplatkov spojených s prvodom vlstníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Kontakt

PARTNERS REAL s.r.o. (6 inzerátov)
Maklér

Predajca: Vladimír Gaži

Telefón:  0948 ... Zobraziť

PARTNERS REAL s.r.o.

Urbánkova

040 01 Košice-Sever

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje