Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Víkendová drevenica v obci Lazy pod Makytou, pozemok 509 m2

Lokalita:Horné Považie (Lazy pod Makytou) > Okres Púchov|Dátum:26.04.2021

71 990 € (1 220,17 €/m²)
71 990 € (1 220,17 €/m²)
Lazy pod Makytou
Okres Púchov
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
59 m²
Plocha pozemku:
509 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka  na predaj zariadenú,  celoročne obývateľnú  drevenicu v obci  Lazy pod Makytou  v strede obce, susediacou s potokom. Obec je vyhľadávaná pre  turistiku a zimné športy nakoľko sa nachádza 8 km od  lyžiarskeho centra  SKI Čertov (5 vlekov, 7 zjazdoviek), 4 km  Kohútka na Moravskej strane. V obci sa nachádza aj škola v prírode, základná škola, škôlka, občianská vybavenosť. Okolie poskytuje bohaté možnosti na romantické prechádzky, turistiku, cykloturistiku a hubárčenie, ideálne pre milovníkov prírody, lyžovania, bežkovania. Ďalšie možnosti na relax a oddych sú bazén v hoteli Čertov a František - 500 m a tiež letné prírodné kúpalisko Karolínka do 20 km od nehnuteľnosti. Chalupa je plne zariadená a funkčná, možnosť celoročného prenajímania, pre "milovníkov" štýlu Retro. Drevenica sa predáva so zariadením, prípadne podľa dohody. Dispozícia pozostáva zo vstupu do kuchyne na ľavej strane je izba v ktorej sú momentálne postele na spanie na pravej strane je ďaľšia izba na spanie, wc  je na pozemku suché a sprchový kút za kuchyňou,momentálne prebieha dorábka splachovacieho wc napojeného na žumpu. V podkroví sa dajú dorobiť ďalšie izby  po celej dlžke chalupy. Úžitková  plocha 59 m2, rozloha pozemku 509 m2. Podlaha: dlažba, pvc, betón. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: drevená. Kúrenie: pec s rozvodmi na radiátory. Sedlová strecha, menená za novú  s podkrovím. Strešná krytina: plech. Rovinatý  pozemok. Na pozemku sa nachádza  elektrická prípojka (230V), nachádza  sa  tu aj obecný vodovod na dvore. Na pozemku sa nachádza veľká stodola, altánok so sedením pri vonkajšom ohnisku možnosť opekania.  Prístup po asfaltovej ceste  50 m od drevenice, spevnená cesta prístupná aj v zime, čo je veľkou výhodou pri využívaní lyžiarskeho strediska. Oblasť sa nachádza 25 km od okresného mesta Púchov s výjazdom na diaľnicu, do Bratislavy 165 km, do Žiliny 60 km.

   • K nasťahovaniu Vám stačí už od 15% z ceny

             • Aj bez hypotéky

             • Stačí Vám od 15%

             • Aj na splátky

Kúpu víkendovej drevenice  viac neodkladajte! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.

 

Možná rezervácia až na niekoľko rokov!

Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny bytu.

 

Ideálne riešenie, ak:

• Platíte nájom v nehnuteľnosti, ktorá nikdy nebude vaša

• Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií

• Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď

Cena 72 000,- eur.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Obhliadku si dohodnite na tel. čísle: 0904 808 521, alebo mailom: fursten@vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Kontakt

VAŠE REALITY (6 inzerátov)
Maklér

Predajca: Mária Fürsten

Telefón:  0904 ... Zobraziť

VAŠE REALITY

Trenčín, Bratislava, Piešťany, Trnava, Nitra, 1

911 01 Trenčín

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje