Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na PREDAJ chata neďaleko Bratislavy v Pezinku v krásnom prostredí

Lokalita:Bratislava (Pezinok) > Okres Pezinok|Dátum:23.04.2021

85 000 € (801,89 €/m²)
85 000 € (801,89 €/m²)
Kučišdorská dolina, Pezinok
Okres Pezinok
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
106 m²
Zastavaná plocha:
106 m²

Ponúkame na predaj priestrannú chatu v Pezinku v chatovej oblasti Kučišdorfskej doline. Táto lokalita je známa tým že ju majitelia chát využívajú na celoročné bývanie.

Chata je vo veľmi dobre udržiavanom pôvodnom stave. Rozloha chaty je 106.55m2, pozemok je vo vlastníctve urbariátu ktorý je v prenájme a platí sa raz ročne 77EUR.

Chata je veľmi dobre dispozične riešená, disponuje dvomi vstupmi to znamená že sa dá rozdeliť na dve jednotky tým pádom je to vhodné aj na investičnú príležitosť.

DISPOZÍCIA :

Na podlaží chaty sa nachádza vstupná predsieň ktorá je veľmi priestranná a dá sa využívať na odkladací priestor, ďalej máme chodbu s ktorej je vstup do kúpeľne v ktorej sa nachádza aj toaleta, kuchyňa s ktorej je vstup do samostatnej jedálne.

2. podlažie sa skladá s vstupnej chodby z ktorej je vstup do dvoch samostatných izieb, kúpeľne s toaletou, značnú časť podlažia tvorí veranda a terasa.

Podkrovie sa skladá s dvoch samostatných izieb.

Chata má pevné základy a je typu Rosutec. Kúrenie je zapečené peterkami, na podlaží sa nachádza rýchlovýhrevný krb a jedálni sú aj akumulačné kachle. Na pozemku sa nachádza žumpa. Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler 80 litrový ktorý je umiestnený v dolnej kúpeľni. Chata má cca 40 rokov. Chata sa predáva zariadená.


LOKALITA:

Blízkosť do mesta Pezinok, do Bratislavy. Krásna príroda ,čistý vzduch, možnosť turistiky, hubárčenie, neďaleko chaty sa nachádza rybník.

CENA

Cena za chatu 85.000 EUR je kompletná vrátane realitného a právneho servisu.
V prípade záujmu bezplatne zabezpečíme aj hypotekárne financovanie.

Kontakt

Prom Real s.r.o. (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Nikola Macášková

Telefón:  0910 ... Zobraziť

Prom Real s.r.o.

Cajlanská 14

902 01 Pezinok

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje