Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj zrubovej drevenice v Čadci

Lokalita:Kysuce (Čadca) > Okres Čadca|Dátum:07.05.2021

77 000 € (647,06 €/m²)
77 000 € (647,06 €/m²)
Čadca , Čadca
Okres Čadca
Typ:
Predaj
Druh:
Zrubový dom
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
119 m²
Plocha pozemku:
703 m²

Mesto: Čadca - prímestská časť,


Rozloha pozemku: 703 m2,


Cena: 77.000 €,


Uvedený rodinný dom sa nachádza v krásnej, tichej lokalite Kysúc v Čadci, bezproblémový celoročný prístup po miestnej asfaltovej komunikácii priamo ku chalupe. Jedná sa o zrubovú drevenicu na kamenných základoch vo výbornom, udržiavanom stave, je ju možné ihneď využívať, rozmer cca 17 m x 7 m.
Strecha sedlová, krytina pozink plech, v r.2010 kompletne vymenená, nové okná vyrobené na mieru, 1 okno nové plastové, kompletne nová elektroinštalácia v medi 220 V, 380 V, voda obecná, celý systém sa v prípade potreby dá na zimu vypustiť do šachtice, pri pobyte v chalupe je rozvod vody na verande zabezpečený vyhrievacím káblom – nezamŕza, vlastný septik, WC chemické a suché v exteriéri, vykurovanie je zabezpečené kvalitnými krbovými kachľami s prieduchami, spodné trámy chalupy sú novovymenené a celý dom je ošetrený luxolom, celá zadná stena chalupy je zateplená minerálnou vatou.
Pozemok je oplotený, záhrada udržiavaná s exteriérovým posedením a húpačkou, súčasťou domu je aj kamenná pivnica, toho času využívaná ako technická miestnosť.
Na prízemí sa nachádza veranda, kuchyňa s obývacou miestnosťou a kúpeľňou ako jeden krásny otvorený priestor. V podkroví sa nachádzajú 2 samostatné izby a chemické WC.
Chalupa nevyžaduje žiadne úpravy, nachádza sa na slnečnom, udržiavanom pozemku s krásnym výhľadom na kysucké Beskydy, parkovanie priamo pri chalupe.Kontakt

JPE. Reality - Jozef Pajer (2 inzeráty)
Maklér

Telefón: 0908 ... Zobraziť

JPE. Reality - Jozef Pajer

Štúrova 1833

022 01 Čadca

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje