Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chata s kamennou tufovou pivnicou v pamiatkovej rezervácií Sebechleby

Lokalita:Hont (Sebechleby) > Okres Krupina|Dátum:10.03.2021

34 900 € (387,78 €/m²)
34 900 € (387,78 €/m²)
Stará Hora, Sebechleby
Okres Krupina
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
90 m²
Zastavaná plocha:
55 m²
Plocha pozemku:
55 m²

Realitná kancelária ByDoPo, v zastúpení klienta ponúka na predaj chatu s krásnou tufovou pivnicou v obci Sebechleby - časť Stará hora. Chatka je veľmi útulná, poskytujúca všetko, čo od chaty očakávate. Zariadená v pôvodnom štýle, s pôvodným nábytkom a vybavením. V posledných rokoch sa objekty v tejto oblasti čoraz viac využívajú na rekreačné účely a agroturistiku.

Chata:
- 55 m2
- postavená v roku 1970
- zariadená starším nábytkom,
- pôvodný stav
- bez kanalizácie (možnosť dobudovať)
- materiál: tehla


Dispozícia:
- vstupná chodba
- izba
- technická miestnosť (možnosť zriadiť WC, kúpeľňu)
- v spodnej časti tufová pivnica s prípravovňou


Stará hora je vinohradnícka osada, zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry. Nachádza v prekrásnom prostredí na južnom okraji Štiavnických vrchov, len 19 kilometrov od kúpeľného mestečka Dudince. Stará hora si v súčasnosti získava čoraz väčšiu pozornosť a popularitu, práve vďaka jej špecifickému charakteru, nádhernému tichému prostrediu, a neodmysliteľnému samorodému vínu, ktorým je Stará hora, a tento kraj, z minulosti preslávený. K hlavným pozoruhodnostiam Starej Hory patria nepochybne vínne pivnice kopané ručne do tufového podložia (sopečného pôvodu) a chyžky - chaty, postavené nad nimi. Možnosť oddychu, grilovačiek, ochutnávok domácich vín, turistiky, cykloturistiky. V súčasnosti je už niekoľko objektov pripravených ubytovať Vašich hostí, ponúknuť doplnkové služby a program na voľný čas. A po malých úpravách môže byť aj toto jeden z objektov, poskytujúci ubytovanie pre vás, alebo ostatných záujemcov.

Cena: 34.900 EUR vrátane kompletného realitného a právneho servisu. V prípade záujmu Vám radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru.

Kontakt

ByDoPo, s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Mgr. Michal Cmarko

Telefón:  0915 ... Zobraziť

ByDoPo, s.r.o.

Kalvária 3

949 01 Nitra

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje