Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PREDAJ - CHATA S JEDINEČNÝM POZEMKOM PAPRADNO PODJAVORNÍK

Lokalita:Horné Považie (Papradno) > Okres Považská Bystrica|Dátum:08.02.2021

105 000 € (1 909,09 €/m²)
105 000 € (1 909,09 €/m²)
Papradno
Okres Považská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
55 m²
Zastavaná plocha:
55 m²
Plocha pozemku:
626 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu chatu - drevenicu s jedinečným pozemkom, situovanú v čarovnom prírodnom prostredí Javorníkov - časť Podjavorník.

Dvojročná drevenica sa nachádza v rekreačnej usadlosti na samote, v blízkosti lyžiarskeho vleku. Je umiestnená na vyvýšenom mieste, čím ponúka nádherné malebné výhľady na hory v pozadí, ideálna na trávenie romantických chvíľ.

Nehnuteľnosť je postavená na pozemku o výmere 626 m2 o rozmeroch 11 x 5 m s betónovou platňou. Chata je dvojpodlažná, so sedlovou plechovou strechou. Prvé nadzemné podlažie tvorí otvorená veranda, obytná denná miestnosť s kuchynkou. Komunikačné prepojenie vedie cez drevené schodisko z dennej časti do podkrovia s galériou.

Voda je privedená na pozemok 2 metre od chatky, žumpa je vybudovaná pred chatou. Elektrika je privedená do chatky, treba rozviesť rozvody. Výhodou je bezproblémový dojazd autom priamo na pozemok.

Okolie ponúka možnosti na turistiku, hubárčenie, cykloturistiku...Neďaleko sa nachádza hotel Podjavorník, kde je možné využiť plavecký bazén a rôzne zábavné aktivity a služby.

Pozemok ponúka cenné súkromie v súlade s prírodou, okolie dotvára harmonické prostredie urastenej zelene. Nehnuteľnosť, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál do budúcnosti. Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú jedinečnosť, autentickosť a čarokrásnu prírodu.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920753 BuBy reality.

Kontakt

BuBy reality, s.r.o., PB (3 inzeráty)
Maklér

Predajca: Martina Čapliarová

Telefón:  0907 ... Zobraziť

BuBy reality, s.r.o., PB

M. R. Štefánika 162 162

017 01 Považská Bystrica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje