Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Krásne apartmány pod Malinom Brdom viacerých typov

Lokalita:Liptov (Ružomberok) > Okres Ružomberok|Dátum:28.01.2021

74 900 € (2 774,07 €/m²)
74 900 € (2 774,07 €/m²)
Hrabovská dolina, Ružomberok
Okres Ružomberok
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
27 m²

REZERVOVANÉ,  

no už v tomto momente pre Vás

PRIPRAVUJEME ĎALŠIE VYNIKAJÚCE APARTMÁNY NA PREDAJ. .. 

Ponúkame Vám NA PREDAJ rizne nové i zabehnuté a plne zariadené apartmány v peknom novopostavenom apartmánovom dome v celoročne vyhľadávanom turistickom stredisku Malinô Brdo v cene  od 74 900 €.

   Objekty sa nachádzajú  časti Hrabovo, neďaleko od jazera. V zime to zvládnete na lyžiach zo zjazdovky až rovno pred vchod, v lete s tým takisto nebudete mať problém po zjazde na bicykli miestnymi lesnými špičkovo vybudovanými cyklotrasami.  Malinô Brdo sa v zime pýši tou najdlhšou -  3,9 km zjazdovkou  na Slovensku, v lete  až do neskorej jesene zas najväčším bike parkom.   Funkčná kabínková lanovka a množstvo kvalitne vybudovaných cyklotrás poskytuje možnosť nielen športového zážitku na lyžiach či bicykloch, ale Vám prinesie radosť aj pri zjazdoch na štvorkolkách, trojkolkách, dvokjolkách = kolobežkách a podobných nemotorových „vozítkach“ po asfaltovej  ceste. Blízke okolie poskytuje aj množstvo ďalších atrakcií, ako tarzánia, spúšťanie po lane ponad jazero ZipLine, zábava v bublinách na jazere, celoročné kúpanie (vyhľadávajú „ľadové medvede“), člnkovanie, rybolov,  hubárčenie. Očarujúca príroda a krásne turistické chodníky vás veru nenechajú dlho sa váľať v kresle, a aj výlety do širšieho okolia prinesú množstvo zážitkov a príležitosti pre aktívny i pasívny oddych. Aquapark Beľeňovú máte len asi 15 min cesty, na Liptovskú Maru si v aute posedíte len o pár minút dlhšie.

    2 apartmány sú pre 2 + 1 osoby, ďalšíe 2+2+1. Každým má kuchynskú linku s vybavením a príslušenstvom , čo Vám umožňuje rýchlu prípravu jedla, miestne špeciality si však môžete vychutnať aj v reštaurácií apartmánového domu. jeho užívatelia môžu využívať aj spoločné priestory objektu, ako detský kútik, klubovňu s biliardovým stolom, vnútorné i vonkajšie posedenie, zasadaciu miestnosť a služby recepcie. Objekt funguje podobne ako hotelová prevádzka, v prípade potreby sa správca postará aj o vyťaženie vášho apartmánu. 

      Apartmány sa predávajú aj so zariadením a ich cena predstavuje jedinú investíciu do nehnuteľnosti.

         Pri rýchlom jednaní prípadne pri kúpe obidvoch súčasne platí teraz do odvolania ešte možnosť  výraznejšej cenovej dohody.

        V ponuke máme aj ďalšie krásne novopostavené apartmány vo vedľajších objektoch, prípadne rezerváciu výstavby nových v  apartmánov  a chaletov ahoj začínajúcej novostavbe ďalšieho luxusného hotelového  komplexu vo zvýhodnených  cenách.  

Cena zahŕňa taktiež právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva. Kontakt na makléra: Peter Furinda +421 948 91 22 66..

Kontakt

REFINANCE CREDIT s.r.o. (4 inzeráty)
Maklér

Predajca: Peter Furinda

Telefón:  0948 ... Zobraziť

REFINANCE CREDIT s.r.o.

Na Sihoti 1159/19 1159/19

026 01 Dolný Kubín

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje