Oravské Zruby v Údolí dobrého Pastiera

Lokalita:Orava (Oravské Veselé) > Okres Námestovo|Dátum:18.01.2021

245 000 € (2 227,27 €/m²) + 40 €/mes. energie
245 000 € (2 227,27 €/m²) + 40 €/mes. energie
Oravské Veselé, Oravské Veselé
Okres Námestovo
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
110 m²
Zastavaná plocha:
100 m²
Plocha pozemku:
350 m²

Ponúkame Vám na predaj krásne a kvalitné stavby Zrubových rodinných domov na rekreáciu alebo aj na trvalé bývanie.
Kolaudácia ako Rodinný dom - možnosť financovania aj cez hypotekárny úver.
Zrubové domy sa nachádzajú v intraviláne katastra obce Oravské Veselé v nádhernom prírodnom prostredí s výhľadom na Beskydy, Roháče, Babiu horu, Pilsko. Bývajte v Zrubovom dome s vôňou dreva, dýchajte každý deň čistý vzduch a pritom sa pozerajte na krásnu panorámu oravskej prírody. Váš život bude každý deň ako dovolenka na horách s kvalitou bývania a pokoja v Údolí dobrého Pastiera. Projekt bude realizovaný postupnou výstavbou ďalších zrubových domov a ponesie svoj osobitý ráz a autentičnosť. Samotná stavba je z kvalitného 2,5 r. presušeného smrekového dreva- poľgulatiny vyťažený v nadmorskej výške 1400 m.n.m. 50 cm priemer s nádhernými ľudovými okrasnými prvkami a drevorezbou na určitých častiach domu.
Dom má 110 m2 úžitkovú plochu - prízemie: vstupná chodba, samostatné wc, technická miestnosť/úložný priestor, obývačka, kuchyňa a podkrovie : chodba, 3 samostatné nepriechodné izby, balkón, kúpeľna/sprcha+wc
Zastavaná plocha domu je 100 m2 vrátane terasy.
Pripojenia na obecný vodovod, elektriku, septik a vo výstavbe je verejná kanalizácia. Prístup k domu je celoročný po asfaltovej obecnej ceste. Dom sa predáva v stave holodom s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek záujemcu. V cene domu sú priečky 10 cm, zateplenie + drevený obklad, interierové dvere komín a predpríprava na krb, chodník do domu, oplotenie aj terasa, ochranný náter zrubového domu (možnosť výberu farby)/švajčiarsky olejový náter.
Kolaudácia prebehne v mesiaci Jul - August 2021, dalšie 3 zrubové domy už tento rok vo výstavbe, možnosť rezervácie. JEDNODLIVÉ PARCELI NA VÝSTAVBU PRÁVE V PREDAJI
Okolie ponúka rôzne možnosti strávenia voľného času v nádhernej prírode ako turistika, hubárčenie, lyžovanie. Oravská priehrada je vzdialená len 15 min. autom.
Obec Oravské Veselé má veľmi dobrú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, kostol, lyžiarsky vlek.
Nehnuteľnosť je vhodná aj na investíciu/prenájom.

V cene je právny aj finančný servis.

Kto hľadá pokoj, lásku a mier tak v Údolí dobrého Pastiera je na tej správnej adrese.

V prípade otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Kontakt

Anton Ganobčík

Predajca: Anton Ganobčík
(1 inzerát)

Telefón: 0908 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje