Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

--PBS-- ++NA PREDAJ Apartmánový HORSKÝ Penzión s reštauráciou a wellness v srdci TERCHOVEJ++

Lokalita:Horné Považie (Terchová) > Okres Žilina|Dátum:02.01.2021

599 000 € (921,54 €/m²)
599 000 € (921,54 €/m²)
Panská lúka, Terchová
Okres Žilina
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
650 m²
Plocha pozemku:
600 m²

++EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PONUKA v TOP LOKALITE++

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNY, plne zabehnutý penzión s wellness a reštauráciou v štýle „horskej drevenice“ s názvom Jánošíkova Valaška Pension & Restaurant (www.janosikovavalaska.sk) nachádzajúci sa v jednej z našich najvychytenejších turistických destinácií - v rázovitej obci Terchová v pohorí Malej Fatry, okres Žilina. Penzión patrí medzi najlepšie hodnotené a navštevované ubytovacie zariadenia v tejto lokalite za rok 2019 s priemerným hodnotením 9,0 podľa portálu booking. com. Penzión je v plnej prevádzke, dlhodobo zabehnutý so stálou klientelou zo Slovenska ale aj Čiech a Poľska, priemerná letná obsadenosť až 97% (jún, júl, august, september), zimná 80% (december, január, február), mimo sezónu 60%!! Celková úžitková plocha penziónu je cez 650 m2, plocha pozemku patriaceho k nehnuteľnosti je 600 m2 (budova + terasa) plus parkovisko cca 200 m2 vybudované premostením vedľa penziónu. Penzión bol daný do prevádzky v roku 2016 a v roku 2019 sa vybudovala nová štýlová reštaurácia s kapacitou 75 osôb v interiéry a asi 30 hostí na terase. Reštaurácia je vhodná aj na firemné akcie, prednášky, rodinné oslavy a pod. nakoľko je vybavená vstavaným audioozvučením, profesionálnou vzduchotechnikou a projektorom. Ubytovacia časť penziónu pozostáva z deviatich plne vybavených apartmánov (celková kapacita hostí je 30 s prístelkami) s kuchynkami a súkromnou kúpelňou. Objekt je napojený na všetky IS (obecný vodovod, elektrina, kanalizácia aj plyn - kúrenie plynové cez plynový kotol a radiátory, v časti aj podlahové kúrenie). Takisto je objekt monitorovaný online kamerovým systémom (7 x IP kamery), strážený cez Jablotron alarm, internet od spoločnosti BlueNet, káblová televízia Magio.

Dispozícia:

suterén: reštaurácia, dámske + pánske toalety, 2 x miestnosť pre údržbu, activity room s detským kútikom, bar, technická miestnosť, sklad, 2 x veľké mraziace boxy, plne vybavená kuchyňa so skladom a miestnosťou pre prípravu jedál.
I. podlažie: 1 x 2-lôžkový apartmán s kuchyňou, 1 x 5-lôžková rodinná izba, 1 x 4lôžkový apartmán s kuchyňou a s dvoma spálňami, vstupná chodba do penziónu s recepciou, sklad pre hostí/lyžiareň
II: podlažie: 3 x 2-lôžkový apartmán s kuchyňou, 2 x mezonetový 4-lôžkový apartmán s kuchyňou, 1 x štandardná 2-lôžková izba, sklad pre upratovačky
Exteriér: prestrešená terasa s vonkajším krbom, wellness s infrasaunou a jacuzzi kúpacou kaďou

K dispozícii je hosťom aj activity room ako aj exteriérový wellness vybudovaný v roku 2019 pozostávajúci z fínskej barelovej infrasauny a jacuzzi kúpacej kade. Spolu s penziónom sa predáva aj samotná značka – „BRAND“ vybudovaná cieleným marketingom, facebooková stránka s 13.000 fanušíkmi, instagramová stránka s viac ako 30.000 followermi (www.instagram.com/janosikova_valaska), google zázemie, bilboardy na najmä na západnom Slovensku, dve web domény, centrálny rezervačný systém, všetky prepojenia na najznámejšie svetové rezervačné systémy ako booking. com, hotely.cz, Expedia.com, Airbnb, ako aj rezervácie už vytvorené klientmi na rok 2020. Penzión je v terajšej dobe v nájme, čiže vlastník poberá nájom vo výške cca 25.000.- EUR/rok + energie, poistenie, odpady atď. Nový vlastník vie teda poberať nájomné ako doteraz, prípadne si vie riadiť chod penziónu samostatne a už len riadiť rezervácie.Pri riadení penziónu samostatne je návratnosť investície do 10 rokov !!!!

Dôvodom predaja NIE JE aktuálna situácia súvisiaca s pandémiou !!!

V prípade záujmu o viac informácii volajte priamo majiteľovi 0911 940 940 !!!

Výhody:

- strategický výhodné turistické miesto
- vybudovaná značka a stála klientela
- nadpriemerná obsadenosť
- súčasťou exkluzívna reštaurácia a wellness
- VÝBORNÁ CENA

Kontakt

PBS Realitná kancelária (3 inzeráty)
Maklér

Telefón: 0911 ... Zobraziť

PBS Realitná kancelária

Hlavná 31

917 01 Trnava

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje