Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predám chalupu

Lokalita:Tekov (Malá Lehota) > Okres Žarnovica|Dátum:22.11.2020

72 540 € (906,75 €/m²) + komplet so zariadením
72 540 € (906,75 €/m²) + komplet so zariadením
Debnárov Štál, Malá Lehota
Okres Žarnovica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
80 m²
Zastavaná plocha:
80 m²
Plocha pozemku:
690 m²

Predám chalupu v krásnom prostredí Malej Lehoty, v okrese Žarnovica. Chalupa je celoročne využiteľná, vhodná aj na trvalé bývanie, prípadne prenájom. V r. 2007 až 2009 bola zrekonštruovaná, vrátane kompletnej výmeny strechy. Konštrukcia je zmiešaná, nepálené tehly, kameň, pálená tehla. Nová elektrická prípojka 230/400 V s elektromerom v oplotení, nová vodovodná prípojka s obecnou pitnou vodou, kúrenie elektrickým kotlom na ústredné kúrenie,s ovládaním cez wifi termostat odkiaľkoľvek kde je prístup k internetu, v jednej izbe aj kachle na tuhé palivo. Celková zastavaná plocha je asi 80 m2, celková výmera pozemku 7 árov. Chalupa je celoročne pohodlne prístupná autom aj autobusom-zastávka je asi 50m. Poskytuje skvelé súkromie na celom pozemku.
Má dve spálne, dennú izbu, kuchyňu kúpeľňu, WC, napojené na septik. Možnosť prerobenia podkrovia na obývateľné. Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom, mikrovlnkou, kombinovanou chladničkou a úplne novou umývačkou riadu.Predáva sa s kompletným vybavením, je okamžite obývateľná bez akýchkoľvek investícií. Jedna izba je podpivničená, vchod do pivnice je zo zadnej strany z dvora.
V okolí sú lyžiarske strediská Hubačov Štál, Drozdovo, Vojšín. Okolité zmiešané lesy poskytujú krásne trasy pre cykloturistiku aj pešiu turistiku, hubárčenie, poskytujú skvelý oddych od uponáhľaného mestského života

Kontakt

pe.gasparik

Predajca: pe.gasparik
(1 inzerát)

Telefón: 0905 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje