Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na predaj rekreačná chata v Zlatníckej doline

Lokalita:Záhorie (Skalica) > Okres Skalica|Dátum:20.11.2020

73 500 € (1 500 €/m²) + vrátane provízie možnosť HÚ
73 500 € (1 500 €/m²) + vrátane provízie možnosť HÚ
Zlatnícka dolina, Skalica
Okres Skalica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
49 m²
Zastavaná plocha:
49 m²

Neďaleko vinohradníckeho mestečka Skalica, v krásnej prírode Zlatníckej doliny ponúka 3RP reality exkluzívne na predaj útulnú rekreačnú chatu. Obklopená mozaikou stromov, krásne posadená do svahovitého pozemku priam stvorená na relax a oddych s rodinou či priateľmi.
Vstup do chaty tvorí plne vybavená kuchynská a jedálenská časť s prechodom do spoločenskej a oddychovej časti. Spoločenská izba s východom na balkón a úžasný výhľad na okolitú krajinu. Nebojte sa jesene a ani zimy, zahreje vás krbová piecka. Dobrá kniha či pohár vínka pri zvuku praskajúceho dreva. Útulná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta dotvára interiér chaty.
Príjemné posedenie na terase a pri ohnisku si môžete vychutnať na vkusne upravenom pozemku.
Dobrodružstvo ukryté v korunách stromov? Aj vaše deti či vnúčatá po ňom túžia? Súčasťou ponuky je vlastný domček na strome!!!

STAV CHATY:
Po rekonštrukcii – zateplenie, nová fasáda, plastové okná zabezpečené ochrannou kovanou mrežou, keramická dlažba, krbová piecka, funkčné spotrebiče. Hospodárske priestory pod chatou slúžia na uskladnenie dreva a uloženie sezónneho náradia.

LOKALITA:
Zlatnícka dolina sa nachádza 7 km od mesta Skalica. Úpätie Bielych Karpát ponúka možnosti letných a zimných športov ale najmä turistických vychádzok. Prírodné kúpalisko, cyklotrasy so značkami, golfové ihrisko, tarzania, salaš či koliba. To je len časť možností kam na výlet a dobré jedlo.

Fotografie a video obhliadka vám charakter chaty a okolia priblížia, no pravú atmosféru zažijete len pri návšteve a osobnej obhliadke, neváhajte...

Kontakt

3RP s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Bc. Eva Ölvecká

Telefón:  0908 ... Zobraziť

3RP s.r.o.

Hviezdoslavova (ARLI pasáž) 2556/63

905 01 Senica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje