Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chalupa v Tureckej na predaj.

Lokalita:Horehronie (Turecká) > Okres Banská Bystrica|Dátum:31.12.2020

159 000 € (1 060 €/m²)
159 000 € (1 060 €/m²)
Turecká
Okres Banská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
150 m²
Zastavaná plocha:
180 m²
Plocha pozemku:
600 m²

Predáme chalupu v Tureckej priamo pod svahom Krížnej.
Vhodné pre viac-rodinné stretnutia, alebo na prenajímanie. Tri samostatné jednotky s vlastnou kúpeľňou, a kuchynkou. Jednotka B má dve izby a dve kúpeľne. Kuchyňa v jednotke A je veľká, vhodná pre spoločné stretnutia, je oddelená od príslušnej izby, čo je výhoda keď deti idú skôr spať.
Kúrenie je riešené primárne novým moderným kotlom na pevné palivo, s procesorom riadeným spalovaním. Kotol je v chodbe časti A. Voda pre kúpelne a kuchyne je vyhrievaná elektricky pomocou 2 bojlerov. V každej izbe sú tiež elektrické konvektory. Chalupa sa dá dobre vykúriť bez kotla, len s použitím konvektorov.
V chalupe boli pred desiatimi rokmi kompletne zrepasované drevené podlahy, urobené nové omietky, nové stropy, nové elektrické rozvody aj s el. skriňou, zrekonštruované a doplnené nové kúpeľne a kuchynky. Strecha je pôvodná, plech natretý pred dvomi rokmi.
Má tri samostatné vchody, takže v prípade prenajímania sa dá prenajať trom nezávislým rodinám. Priamo pri chalupe je parkovisko pre tri osobné autá. Tiež sú tam 2 miesta na posedenie pri ohni.
Chalupa je priamo pod kopcom, kde začína svah. Vzhľadom na to, že lyžiarske stredisko nie je funkčné, je obrovskou výhodou kľud, ktorý panuje v obci a okolí. Vhodné pre vyznávačov skialpinizmu, turistiky, cykloturistiky, možnosť pekných túr do okolia - Majerova skala, Kráľova studňa, Krýžna. Priamo pod chalupou tečie potok, čo dotvára príjemú a tichú atmosféru. Zimy sú tu väčšinou biele a krásne.
Dostupnosť stredísk Donovaly, Králiky, Šachtičky, ako aj Banskej Bystrice, či kúpeľov Kováčová, je bezproblémová do 20-30 minút.

Kontakt

Peter Orsag

Predajca: Peter Orsag
(1 inzerát)

Telefón: 0905 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje