Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na predaj drevenica v pôvodnom stave Pohorelá - Horehronie - Nízke Tatry

Lokalita:Horehronie (Pohorelá) > Okres Brezno|Dátum:17.10.2020

Cena dohodou
Cena dohodou
Pohorelá
Okres Brezno
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
82 m²
Zastavaná plocha:
90 m²
Plocha pozemku:
388 m²

Ponúkame na predaj klasickú slovenskú drevenicu v pôvodnom stave v obci Pohorelá, ktorá sa nachádza v lokalite Horehronie – Nízke Tatry, ktorá sa vyznačujú čarokrásnou prírodou, turistickými chodníkmi, lyžiarskymi strediskami a inými atrakciami. Táto lokalita poskytuje naozaj nerušený kľud a relax, bez rušivej komercie a preplnených stredísk. V blízkom okolí môžete navštíviť: Útulňa Andrejcová, Kráľová Hoľa, Čiernohronská železnička, Horehronský expres, Depo café a Chmarošský viadukt, Rozhľadňa Pustý vrch, Horehronské cyklodreziny, Splav Hrona, Chopok, Ozubnicová trať Tisovec – Zbojská, Lesnícky skanzen Vydrovo, Vodná nádrž Krpáčovo, Salaš Zbojská, Wellness - Predná Hora a mnohé iné..

Drevenica je zdravá, so zachovalými trámami, drevené podlahy, dvere, zvonka i zvnútra natiahnutá omietkou, ktorá sa dá odstrániť a ponechať pôvodný štýl pravej drevenice. Úžitková plocha chalupy je 82,5 m2a plocha pozemku je 388 m2. Vykurovanie je zabezpečené murovanou pecou na tuhé palivo a plynovými gamatkami. K domu vedú všetky inžinierske siete, prípojka vody, plynu, elektriny a kanalizácia. Dispozične pozostáva z dvoch obytných miestností a kuchyne. Za domom sa nachádza kôlňa.
V obci sú obchody, pošta, kostol, obecný úrad, základná škola s MŠ, reštaurácia, pohostinstvá, ubytovanie.
K tejto chalupe je možné odkúpiť aj susedný pozemok o rozlohe 389 m2.

Drevenica môže byť pre svojho nového majiteľa útočiskom pokoja a zároveň miestom, kde môže využiť svoju kreativitu pri rekonštrukcii a realizovať sny o svojom bývaní v útulnej chalupe.
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti Vám v rámci našich realitných služieb zabezpečíme komfortný a bezpečný prevod nehnuteľnosti, kompletný právny servis, vypracovanie rezervačných a kúpnych zmlúv, kataster a dohliadneme na hladký priebeh celej transakcie. Takisto Vám v prípade potreby pomôžeme s vybavením financií a vypracujeme celý finančný plán.

BC_BB01_MALI_003141

Kontakt

REALITY SPOLU (17 inzerátov)
Maklér

Predajca: REALITY SPOLU

Telefón:  0901 ... Zobraziť

REALITY SPOLU

Pribinova 25

811 09 Bratislava I - Staré Mesto

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje