Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na predaj 4 izbová chalupa 150 m² s pozemkom o rozlohe 950 m², obce Látky časť Pol

Lokalita:Podpoľanie (Polianky) > Okres Detva|Dátum:18.10.2020

51 980 € (346,53 €/m²)
51 980 € (346,53 €/m²)
Polianky, Polianky
Okres Detva
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
150 m²
Plocha pozemku:
950 m²

Šikovná 4 izbová chalupa o celkovej rozlohe 150 m² na pozemku o veľkosti 950 m² postavená z pálenej tehly v krásnom prostredí obklopenom našou jedinečnou slovenskou prírodou. Chalupa sa nachádza v obci Látky v časti Polianky, ktorá je centrom oddychu a pokoja.

Pokoj a oddych na prvom mieste

Predstavte si, že vlastníte chalupu v prírode, kam si môžete prísť oddýchnuť s vašou rodinou od každodenného stresu v rušnom meste. Čistý vzduch, ticho, prechádzky či lyžovanie, to je len zlomok zo všetkých benefitov, ktoré vám táto chalupa môže priniesť.

Vytvorte si vaše vlastné centrum odpočinku

Chalupa prešla pred 10 rokmi renováciou strechy, podláh, kúpelne a kuchyne. Jej potenciál však spočíva v tom, že jej môžete vdýchnuť nový vzhľad, ktorý ju dostane do novej kondície a bude vám poctivo a dlhodobo sľúžiť na víkendové či trvalé bývanie. Napríklad funkčná sprcha sa zíde po náročnej práci, kde sa príjemne osviežite a líhať si môžete do čerstvých perín voňavý a svieži.

Nájdete tu všetko, čo budete potrebovať

Momentálne si v nej viete zakúriť drevom v krbe, kde si môžete spraviť romantické posedenie pri praskaní dreva v krbe alebo využiť elektrické ohrievače. Piecka v kuchyni dodáva chalupe ten správny šmrnc, a to môžete pri renovácii skvelo využiť. Chalupa je napojená na vodu z vlastnej studne, a tiež na elektrinu, ktorá slúži na jej ohrev.

Priestor pre celú vašu rodinu

V chalupe sa nachádzajú 4 spálne, čiže každý člen rodiny môže mať svoje vlastné súkromie. Prípadne rodinné výlety s priateľmi budú skvelým zážitkom vďaka jej priestrannosti. Praktickosť tejto chalupy podčiarkuje veľká kuchynská časť a šikovná kúpeľňa so sprchovým kútom.

Príroda, ktorú si zamilujete

Lokalita Polianky je veľmi obľúbená u ľudí, ktorí hľadajú oddych a rekreáciu v prírode. Objavíte tu veľké množstvo možností, ako naplno využiť svoj voľný čas, medzi ktoré patrí napríklad turistika, pokojné prechádzky po prírode či lyžovanie v zimnom období. A práve v strede týchto možností stojí chalupa, ktorú si práve prezeráte. Čaká možno práve na vás, aby ste jej dali nový impulz a využili jej potenciál na plno.

Páči sa vám táto chalupa?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma.

Kontakt

Tomáš Porubský - Vernus (1 inzerát)
Maklér

Telefón: 0915 ... Zobraziť

Tomáš Porubský - Vernus

Michal nad Žitavou 205

941 62 Michal nad Žitavou

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje