Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chatka s terasou a záhradou 1696 m2 - Kremnica - centrum

Lokalita:Tekov (Kremnica) > Okres Žiar nad Hronom|Dátum:17.08.2020

19 998 € (999,90 €/m²)
19 998 € (999,90 €/m²)
Kremnica
Okres Žiar nad Hronom
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
20 m²
Plocha pozemku:
1 696 m²

ID 206Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj drevenú chatku s terasou a záhradu len 5 minút pešo od Kremnického zámku.

VÝHODY: Ak túžite po relaxe neďaleko centra Kremnice v obklopení prírody (stromy, lúka, kľud a ticho), táto ponuky bude vhodná práve pre Vás. Celý pozemok je oplotený a je vzdialený len cca.5 minút pešo od Kremnického zámku a cca. 10 minút pešo od centra mesta ( Zámocké námestie, Zlatá ulica). ROZLOHA : pozemok má rozlohu 1696 m2, z toho cca. 30m2 má drevenica s terasou a drevárňou.. DISPOZÍCIA: Chata je drevená s murovaným základom, jej súčasťou je terasa a dreváreň.Je jednoizbová, súčasťou izby sú 3 postele, sporák, malá kuchynka. Pre terase je malá miestnosť na náradie. Elektrika nie je zavedená, ale je možné dobudovať od suseda. Voda je zo studničky, rozbor nebol robený. WC je suché, kúpeľňa nie. K pozemku je prístup len chodníkom na pešo, asi dve parkovacie miesta je možné vybudovať na vrchu pozemku. Inak sa pakuje na ulici smerom ku zámku na voľných miestach. Chatka nie je zapísaná na Liste vlastníctva.LOKALITA:  Kremnicu asi netreba špeciálne predstavovať, je to historické banícke mesto a možnosti na relax sú tu skutočne bohaté. Spomeniem hlavne zjazdové a bežecké lyžovanie (Skalka), turistika (Kremnické vrchy), kúpalisko Katarína ( v sezóne 2020 je zatvorené), ale je toho oveľ viac, región žiadaný a navštevovaný turistami. Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť.Ak si tu viete predstaviť svoje relaxovanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

Energetický certifikáte nie je vytvorený.

Kontakt

VIPreality.eu (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Igor Ambrózy

Telefón:  0948 ... Zobraziť

VIPreality.eu

Cikkerova 13 13

962 31 Sliač

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje