Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

CHALUPA NA SAMOTE V DLHOM POLI - CENA DOHODOU

Lokalita:Horné Považie (Dlhé Pole) > Okres Žilina|Dátum:13.08.2020

Cena dohodou
Cena dohodou
Stolečné, Dlhé Pole
Okres Žilina
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
90 m²
Plocha pozemku:
504 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupa Dlhé Pole, Stolečné. Plocha: úžitková 90m2, pozemku 504m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.
Ponúkame na predaj drevenicu situovanú na samote v obci Dlhé Pole - osada Stolečná. chalupa je dvojpodlažná, na prízemí je chodba, kuchyňa a obývačka
a na poschodí je otvorený priestor na spanie. chata na je napojená no vodu z rezervoára, taktiež má studňu na úžitkovú vodu, elektrinu 240 a 380 V. Kúrenie je zabezpečené radiátormi napojenými na kotol na tuhé palivo. Z chodby je východ na veľkú prestrešenú terasu. Na pozemku je veľké humno s kamennou pivnicou, ktoré sa po rekonštrukcii môže využívať na rôzne účely. Prístup k drevenici je zčasti po spevnenej makadamovej ceste, čiastočne po lesnej ceste, pre prístup až ku chate je nutné mať auto 4 x 4. Poloha drevenice je ideálna na relax v nádhernej prírode s veľkými možnosťami turistiky, zberu hríbov, lesných plodov. Ak hľadáte miesto pre relax a oddych v lone krásnej prírody, je táto ponuka určená pre Vás, chalupa sa nachádza na konci osady, bez priameho suseda. Cena chaty je na dohode.

Kontakt

RealFin, spol. s r.o. (3 inzeráty)
Maklér

Predajca: Romana Adamicová

Telefón:  0907 ... Zobraziť

RealFin, spol. s r.o.

Antona Bernoláka 8316/48A

010 01 Žilina

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje