Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Historická drevenica uprostred lesa

Lokalita:Horné Považie (Dolná Mariková) > Okres Považská Bystrica|Dátum:30.11.2020

99 000 €
99 000 €
Kátlina, Dolná Mariková
Okres Považská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia

Realitná kancelária To pravé bývanie vám ponúka na predaj historickú drevenicu v chatovej oblasti Kátlina (osada Zigovci) v obci Dolná Mariková. Obec Dolná Mariková sa nachádza len 15 km od mesta Považská Bystrica.

Nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí túžia mať vlastnú chalupu v krásnom prostredí pohoria Javorníky, včelára, hubára, poľovníka a pre tých, ktorí chcú ujsť z ruchu mesta.

K drevenici prislúchajú pozemky s výmerou 33 500 m2. Nehnteľnosti sa nachádzajú v tichom a pokojnom prostredí listnatého lesa, ideálnom na zber hríbov a lesných plodov. Pozemok je orientovaný na južnú stranu s pekným výhľadom na dolinu a okolité kopce, a preto budete mať dostatok slnka po celý deň. Možnosť realizovať sa v oblasti údržby ovocného sadu. V sade sa nachádza viac ako 100 rodiacich ovocných stromov napríklad slivky, hrušky, 5 druhov jabloní, 3 druhy hrušiek, 5 stromov orecha kráľovského, 3 stromy čerešní. Drevenica prešla čiastočnou rekonštrukciou. V lokalite je zavedená elektrina.

Drevenica sa nachádza v kopcovitom teréne približne 1 km od asfaltovej cesty, ktorá končí v osade Hadoše. Prístup k pozemku je zabezpečený po lesnej ceste vhodnou na peší výstup, prípadne na off-road terénnom vozidle s pohonom 4x4, štvorkolke alebo cross motorke. Peší výstup trvá približne 15 minút.

Cena je 99 000,- EUR.V prípade rýchleho jednania možná DOHODA. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

V prípade vážneho záujmu nás prosím kontaktujete telefonicky na tel. č. 0911 370 501 alebo e-mailom na adrese info@topravebyvanie.sk.
Zobraziť menej

Kontakt

To pravé bývanie (1 inzerát)
Maklér

Telefón: 0911 ... Zobraziť

To pravé bývanie

Piaristická 21

949 01 Nitra

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje