Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

REZERVOVANÁ Murovaná chata, Košice - Šaca

Lokalita:Abov (Košice II - Šaca) > Okres Košice|Dátum:22.03.2021

29 900 € (996,67 €/m²)
29 900 € (996,67 €/m²)
Viničky, Košice II - Šaca
Okres Košice
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
30 m²

Hľadáte príjemnú útulnú chatu s úrodnou záhradou v Košiciach? Ak áno, potom na príjemné chvíle oddychu v tôni stromov Vám ponúkame murovanú chatu v Šaci, záhradkárskej lokalite Viničky. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 297m2, jej obytná plocha má cca 30m2. Na zníženom prízemí sa nachádza kuchynka a komora. Na vyvýšenom prízemí je obývacia izba. Chata je postavená z šamotovej tehly, má sedlovú strechu pokrytú plechom. Kúrenie je možné zabezpečiť pieckou napojenou na komín. Okolo chaty bola urobená drenáž a izolácia proti vlhkosti. K dispozícii je sezónny rozvod vody. WC je suché.
Vedľa chaty sa nachádza plechová šopa na skladovanie náradia. Pred chatou sa nachádza letné sedenie, ktoré v letných mesiacoch poskytuje príjemný chládok vďaka viniču ťahajúcom sa po kovovej konštrukcii. Množstvo ovocných stromov, úrodná pôda a príjemný susedia sú pridanou hodnotou tejto nehnuteľnosti.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti je uvedená aj s províziou. Kompletný právny servis je zabezpečený advokátskou kanceláriou a vybavenie hypotekárneho úveru je samozrejmosťou.

Kontakt

aSiDoma s.r.o. (2 inzeráty)
Maklér

Telefón: 0905 ... Zobraziť

aSiDoma s.r.o.

Mudroňova 29

040 11 Košice IV - Juh

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje