Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pekná tradičná drevenica na Horehroní v tichom prostredí- Pohorelá - Nízke Tatry

Lokalita:Horehronie (Pohorelá) > Okres Brezno|Dátum:24.10.2020

41 900 € (465,56 €/m²)
41 900 € (465,56 €/m²)
Pohorelá
Okres Brezno
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
90 m²
Plocha pozemku:
400 m²

Nachádza sa v rázovitej dedinke Pohorelá, v Horehronskom podolí na úpätí Nízkych Tatier, okres Brezno. Situovaná je v tichej ulici na pozemku o výmere 400 m2, mimo hlavnej cesty. Drevenica je v pôvodnom ale zachovalom stave, je tu zavedená elektrina, pripojenie na vodu a kanalizáciu je na pozemku - je potrebné doviesť do chalupy. Prízemie pozostáva z murovanej časti, kde je izba a pivnica. Nadzemné podlažie pozostáva z tradičného dreveného gangu, kuchyne a izby. Vo vedľajšej murovanej časti, ktoré by sa dali prepojiť, je vstupná chodba, špajza, izba a ďalej pokračuje hospodárska časť, vhodná ako úložný priestor. Drevenička svojou pokojnou polohou ponúka ideálne miesto na rekreáciu v podhorskej Horehronskej obci, ktorá je od okresného mesta Brezna je vzdialená len 30 km, v blízkosti asi 13 km je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik, ďalšie lyž. stredisko Ski - Telgárt je vzdialené 17 km. Je tu občianska vybavenosť - ZŠ s MŠ, pošta, lekáreň, zubná ambulancia, všeobecný lekár, potraviny, stravovacie služby, pohostinstvá, okolie ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky a výlety po okolí - Kráľova Hoľa - Patrí k najnavštevovanejším vrchom Nízkych Tatier a poskytuje rozsiahly kruhový výhľad na veľkú časť Slovenska. Z obce Šumiac vedie až na vrchol stará asfaltová cesta. Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke nehnuteľnosti alebo nás navštívte v novootvorených priestoroch na Rázusovej ulici v Brezne.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo-všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Na našej stránke breznoreality.sk nájdete aj iné, podobné nehnuteľnosti.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Kontakt

Brezno reality, s.r.o. (11 inzerátov)
Maklér

Predajca: Kristína Maruškinová

Telefón:  0918 ... Zobraziť

Brezno reality, s.r.o.

Potočná 2827/1A

977 03 Brezno

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje