Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj chalupy 143 m2, Staré Hory - PREDAJ CHALUPY S ROZSIAHLYM POZEMKOM

Lokalita:Horehronie (Staré Hory) > Okres Banská Bystrica|Dátum:03.01.2020

97 700 € (683,22 €/m²)
97 700 € (683,22 €/m²)
Staré Hory
Okres Banská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
143 m²
Zastavaná plocha:
421 m²
Plocha pozemku:
1 884 m²

NA PREDAJ vidiecky dom na Starých Horách - 11km od Donoval s rozsiahlym pozemkom 1884 m2
Realitná kancelária RE/MAX City reality ponúka exkluzívne na predaj vidiecky dom – chalupu. Nehnuteľnosť je vhodná na rekreáciu - chalupárčenie alebo podnikanie – blízkosť pre návštevníkom rekreačnej oblasti Donovaly.
. K domu prislúcha záhrada o výmere 801 m2 a orná pôda o výmere 662 m2 ,zastavaná plocha a nádvorie o rozlohe 421 m2, spolu má pozemok celkovú výmeru 1884 m2.
DOM: v pôvodnom stave ( kamenná stavba) pozostáva zo štyroch obytných izieb, kuchyne, komory, WC a kúpeľne. Úžitková plocha domu je 143 m2. Vykurovanie – kachle na tuhé palivo,.
V kuchyni sa nachádza murovaná pec. Dom je napojený na obecný vodovod .
ZÁHRADA A EXTERIÉR: Záhrada ponúka možnosť voľnočasových aktivít, oddychu ako aj pestovanie plodín, ovocných a okrasných drevín. Na konci pozemku sa nachádza potok.
LOKALITA: Staré Hory sú na Slovensku známe ako katolícke pútnické miesto s históriou pútí, siahajúcou do 15. storočia, dominantným pôvodne gotickým kostolom Navštívenia Panny Márie. Nachádzajú sa tu aj ďalšie cirkevné stavby: Kaplnka Svätej Anny, matky Panny Márie, z roku 1794. Krížová cesta aj s kaplnkou Svätej trojice z 19. storočia. Na mieste údajného zjavenia v 15. storočí, v údolí nazývanom Studnička, sa nachádza prameň a tiež kaplnka so sochou Panny Márie z kararského mramoru, ktoré sú hojne navštevované pútnikmi. Ďalšia Kaplnka Sedembolestnej Panny Márie je na vrchole kalvárskeho vrchu pri obecnej škole.
Výborné spojenie s Bratislavou, Ružomberkom, Banskou Bystricou a ďalšími časťami Slovenska. Obec Staré Hory je vzdialená iba 11 minút od lyžiarskeho strediska Donovaly a 4 minúty od obce Turecká. Je ideálnym miestom pre rodinný oddych a rekreáciu.
CENA: 97 700,- € za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX City reality . Všetky poplatky sú zahrnuté v cene. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Nehnuteľnosť je kúpou voľná a bez ťarchy. Doporučujeme nehnuteľnosť vidieť.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX City reality.

Kontakt

RE/MAX Slovakia (27 inzerátov)
Maklér

Predajca: Daniš Stanislav

Telefón:  0908 ... Zobraziť

RE/MAX Slovakia

Cesta na Senec 2/A

821 04 Bratislava II - Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje