Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj rekreačná chata vo Virte, super cena!!!

Lokalita:Podunajsko (Virt) > Okres Komárno|Dátum:10.12.2019

17 000 € (435,90 €/m²)
17 000 € (435,90 €/m²)
Virt, Virt
Okres Komárno
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
39 m²
Zastavaná plocha:
39 m²
Plocha pozemku:
355 m²

Ponúkame na predaj poschodovú, murovanú rekreačnú chatu vo veľmi dobrom technickom stave v rekreačnej oblasti, neďaleko Virtského jazera. Chata sa nachádza na 6 árovom pozemku, vo výmere cca. 65 m2. Na prízemí chaty sa nachádza kuchyňka, komora a vinná pivnica. Na poschodí sa nachádzajú dve izby. V izbách a v kuchyni je možnosť kúrenia na tuhé palivo. Chata sa predáva zo zariadením, ktoré vidno na fotkách, vrátane náradia, ako je napr. preš, mlynček na hrozno, atď...Strecha bola vymenená pred 2 rokmi a oplotenie pred chatou je 1 ročná. V chate je zavedené elektrika, voda je zo studne a toaleta sa nachádza pri chate. Pod chatou je aj sklad náradia. Na usporiadanom pozemku sa nachádza 120 koreňov hrozna ( biele, červené). Chata je vhodná najmä na rekreačné účely, avšak po menších technických zmenách môže slúžiť na trvalé bývanie v peknom prostredí.
Pred chatou tečie kanál Žitava, ktorý je možnosť pre milovníkov rybolovu. Pár metrov ďalej sa nachádza Virtské jazero, ktoré tiež ponúka rôzne možnosti oddychu. 2km od chaty sa nachádza termálne kúpalisko a Wellnes Patince.
Okolie ponúka možnosť spoznať povodie Dunaja a jeho zákutia, v jarných a letných mesiacoch krásne piesočnaté pláže, kde je možnosť plávania, kúpania sa, člnkovania, rybolovu a vodných športov.

V cene je právny a finančný servis!!!

Kontakt

PRVÁ R3ALITNÁ (4 inzeráty)
Maklér

Predajca: Katarína Juhászová

Telefón:  0907 ... Zobraziť

PRVÁ R3ALITNÁ

M.R. Štefánika 6

945 01 Komárno

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje