Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

EXKLUZÍVNE ! Dve chaty na samote na predaj - Veľké Pole

Lokalita:Tekov (Veľké Pole) > Okres Žarnovica|Dátum:20.11.2019

189 990 € (1 495,98 €/m²) + vrátane provízie
189 990 € (1 495,98 €/m²) + vrátane provízie
Veľké Pole
Okres Žarnovica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha:
127 m²
Plocha pozemku:
832 m²

Center Reality.sk - upúta vašu pozornosť Exkluzívnou ponukou na predaj 2 chát na výnimočnom mieste na samote v lokalite Veľké Pole časť Urban, okres Žarnovica.

Hlavná chata bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2014 a štýlovo zariadená tak, aby zodpovedala náročným predstavám majiteľa. Chata pozostáva z dvoch podlaží, pričom na prvom podlaží sa zo vstupnej chodby vchádza do izieb a kúpeľne. Následne zo vstupnej chodby vedie drevené schodište na druhé podlažie, kde chodbou pokračujete do troch izieb, veľkej priestrannej terasy s dych vyrážajúcim výhľadom na očarujúcu prírodu. Pokiaľ by ste chceli zmeniť pohľad na okolitú scenériu hôr, môžete prejsť na balkón a kochať sa výhľadom na vlastnú záhradu. Prízemie tvorí vkusná kuchyňa s jedálňou a obývacou halou, z ktorej sa vychádza na terasu s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Samostatnú časť prízemia tvorí kúpeľňa s WC, sprchovým kútom, umývadlom a bojlerom na ohrev vody. Celá chata je vykurovaná dvojstranným krbom. V chate je zavedená elektrická energia 220V/380V, je podpivničená 2 upravenými miestnosťami.

Druhá chatu, ktorá v minulosti slúžila ako hospodárska budova je rekonštruovaná tak, aby bol ponechaný pôvodný ráz budovy, Tj. prízemie z kamennými obvodovými múrmi tvorí otvorený priestor využívaný na spoločné rodinné posedenia. Prvé podlažie, kompletne zrekonštruované tvoria 2 miestnosti a kúpeľňa so samostatným WC, sprchovým kútom a umývadlom. Chata je vykurovaná elektricky. Rekonštrukcia druhej chaty začala v roku 2017 a ešte stále prebieha, pričom je potrebné dokončiť už len vonkajšiu fasádu.

Pitná voda je zavedená v obidvoch chatách a pochádza z vlastnej 57m hlbokej studne, nachádzajúcej sa priamo na pozemku. Odpad je riešený trativodom.

Chaty sa nachádzajú na samote v čarovnom lone prírody, na pozemku s rozlohou 832m2, kde si môžete vychutnávať nikým a ničím nerušený pokoj a kľud lesov a lúk.
Táto výnimočná ponuka je vhodná pre milovníkov prírody, turistiky, lesných plodov a byliniek.

Žiaden objektív nedokáže zachytiť skutočné čaro tohto miesta, ktoré môže byť vaše za 189.990€.

Obidve chaty sú v ponuke na predaj aj so zariadením.

Tieto nehnuteľnosti môžu byť vaše aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás.
Všetci tí, ktorých táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, kontaktujte ma prosím na tel. 0905 414 097 alebo email: romankatrinec@centerreality.sk

Kontakt

Center Reality s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Bc Roman Katrinec

Telefón:  0905 ... Zobraziť

Center Reality s.r.o.

A.Hlinku 445/25 445/25

971 01 Prievidza

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje