Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chata so záhradou, tichá lokalita na okraji Košíc

Lokalita:Abov (Košice I - Sever) > Okres Košice|Dátum:28.10.2019

56 000 €
56 000 €
Košice I - Sever
Okres Košice
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav

Ponúkame Vám peknú, udržiavanú trojpodlažnú, zariadenú chatu so záhradou. Ide o nádhernú, pokojnú lokalitu, na rozhraní lokalít Kavečany a Čermeľ, 5 min autom od Čermeľskej cesty. Pri osobnej obhliadke je možná dohoda na cene. Kompletný právny servis je zabezpečený autorizovanou právnickou kanceláriou. Neváhajte a dohodnite si obhliadku !Záhrada cca 8 árov (24,5x33m) oplotená pletivovým plotom s 3- a 4-metrovou bránou (v záhrade je možno sa otočiť autom).Orientácia záhrady na juhozápad, v záhrade sú urobené terasy

Chata murovaná podpivničená s podkrovím je v osobnom vlastníctve.

Prízemie: obývací priestor (z väčšej časti obložený drevom), krb s teplovzdušným ohrievaním izby, kuchynský kút s umývadlom a zásobníkovým ohrievačom vody, drevené schody do podkrovia, pod schodmi úložný priestor, vedľa chaty pod šikmou strechou je úložný priestor aj s malou pivničkou, v ktorej je umiestnený zásobník vody s tlakovým spínačom.

V podkroví je priestor (cca 4x5m) na spanie úplne obložený drevom s otvorom do úložného priestoru pod strechou, satelitný prijímač s televízorom a pripojením na vonkajšiu satelitnú anténu.

Pivnica: sauna z topoľového dreva s pieckou na drevo, vaňa s umývadlom, sprchou a prietokovým ohrievačom vody, WC, sklad ovocia a zeleniny, priestor na uloženie náradia s 1- a 3-fázovou zásuvkou.

Studňa vŕtaná 16,5m s ponorným čerpadlom a s rozvodom vody na prízemie, do pivnice a do záhrady

Žumpa betónová.

Drevený altánok (3,2x2,4m) s pevne zabudovanou kuchynskou pieckou.

Drevená chatka na náradie s pracovným pultom a regálmi.

Jazierko s umelým potôčikom, studničkou a dvojitým vodopádom.

Skleník 2,5x3,6m

Stromy: jabloň – 6ks, slivka – 2 ks, čerešňa – 2 ks, višňa – 2 ks, hruška, orech.

Kríky ovocné: rakytník rešetliakový, jarabina čierna (arónia), hrozno svetle a tmavé, ríbezle čierne, červené, žlté, biele, josta, drienky, čučoriedky kanadské, čučoriedky kamčatské (zemolez), čučoriedky indianské (muchovník jelšolistý), kivi (actinidia arguta), schizandra čínska, černice bezosté, maliny, jahody.

Kríky ozdobné: orgovány, cyprusy, magnólia, Ibištek, ruže, zlatý dážď.

Kontakt

Reality 321 (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Ján Hudák

Telefón:  0907 ... Zobraziť

Reality 321

Hlinkova 38

040 01 Košice I - Sever

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje