Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj zabehnutej chaty pod lesom, Podhájska

Lokalita:Podunajsko (Podhájska) > Okres Nové Zámky|Dátum:11.09.2019

130 000 € (1 083,33 €/m²)
130 000 € (1 083,33 €/m²)
Pod lesom, Podhájska
Okres Nové Zámky
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
120 m²
Plocha pozemku:
620 m²

Bývanie pod lesom má svoje výhody. V prvom rade ticho a kľud, štebot vtákov, zber hríbov...je toho veľa čo Vám táto nehnuteľnosť ponúka.

Jedná sa o dvojpodlažnú chatu s nadzemným suterénom, vzdialená od TK cca: 300 m

Vyvýšené poschodie a 1 nadzemné poschodie sú zrkadlové, Nachádzajú sa tu 2 apartmány s celkovou ubytovacou kapacitou 12 ľudí.

Každý apartmán má kuchyňu prepojenú na obývačku, 2 samostatné izby.

Výhodou je fakt že každá izba má svoju kúpeľňu.

V nadzemnom suteréne je ďalšia izba s manželskou posteľou, kuchyňou, kúpeľňa, vedľa sa nachádza práčovňa.

Apartmány majú svoje záhradné sedenie, na vyvýšenom poschodí k sedeniu patrí aj murovaný krb.

K nehnuteľnosti patrí aj ovocný sad.

Technické parametre chaty: obecná voda, vykurovanie na tuhé palivo, solárne panely na ohrev vody, odpad je riešený žumpou, prístupová komunikácia spevnený kameň, parkovanie bezproblémové pri chate,V cene je zahrnutý právny servis, kataster, overovanie dokladov. Cena je dohodnutá s majiteľom.Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Kontakt

Nitra (7 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ľubica Pánisová

Telefón:  0910 ... Zobraziť

Nitra

Chrenovská 14 14

949 01 Nitra

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje