Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ponúkame na predaj šikovnú dvojpodlažnú chatu v obci Bodíky, len 35 km od Bratislavy.

Lokalita:Podunajsko (Bodíky) > Okres Dunajská Streda|Dátum:30.08.2019

1 € (0,01 €/m²)
1 € (0,01 €/m²)
Bodiky, Bodíky
Okres Dunajská Streda
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
75 m²
Zastavaná plocha:
44 m²
Plocha pozemku:
263 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dvojpodlažnú chatu v obci Bodíky. Nachádza sa v obľúbenej rekreačnej časti. Blízko budete mať do Bratislavy aj do Dunajskej Stredy. Cena je dohodou.

Úžitková plocha chaty je 75,8m2 + 10m2 lodenica a nachádza sa na pozemku o rozlohe 263m2. Po schodoch vyjdete na vyvýšené poschodie celkovo o rozlohe 45,5m2. Vojdete priamo do samostatnej miestnosti, ktorá slúži ako jedáleň. Ďalej do kuchyne, vľavo kúpeľne spojenej s WC a rovno do obývačky. Z obývačky je vstup do ďalšej izby s výhľadom na vodu.

V podpivničenej časti, celkovo o rozlohe 30,3m2, sú 2 miestnosti, ktoré môžu slúžiť na spanie, či denný oddych, prípadne malej vinárničky. Je tu technická miestnosť s čerpadlom na studňu a ďalší priestor na uskladnenie vecí. Pod chatou je ďalšia miestnosť, tzv. Lodenica o rozlohe 10m2.

Teplo domova v zimných mesiacoch zabezpečuje pec na tuhé palivo. Voda je ohrievaná bojlerom so zásobníkom vody. Chatka bola postavená na pevných betónových základoch a dostavaná tehlou. Strecha je plechová s drevenými trámami.

Chata sa predáva kompletne zariadená – podľa fotiek. Chatka bola približne pred 10 rokmi úplne zrekonštruovaná – strecha, dvere, tatranský profil, kuchynská linka, kúpeľňa s WC a iné. 

Na pozemku sa nachádza studňa, žumpa, vonkajšia sprcha, zastrešené státie pre 2 autá. Sú tu vysadené stromy, užitkové a okrasné kríky. Chatka sa nachádza v pokojnom prostredí hneď pri vode – pokojnom ramene Dunaja s vlastným prístupom ku vode. Má vlastné súpisné číslo.

Cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu: Kompletný poradenský servis a právny servis súvisiaci s prevodom vlastníctva, notárske poplatky súvisiace s osvedčením podpisov predávajúceho, katastrálny poplatok, finančné a hypotekárne poradenstvo.

Kontakt

City Reality Bratislava, pob. Bratislava (3 inzeráty)
Maklér

Predajca: Mgr. Lenka Hagarová

Telefón:  0948 ... Zobraziť

City Reality Bratislava, pob. Bratislava

Bratislava

821 08 Bratislava

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje