Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výnimočná chalupa na predaj, Zázrivá

Lokalita:Orava (Zázrivá) > Okres Dolný Kubín|Dátum:26.08.2019

Cena dohodou
Cena dohodou
Zázrivá
Okres Dolný Kubín
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
727 m²

Reality Alpia ponúka na predaj luxusnú chalupu v národnom parku Malá Fatra, v časti Zázrivá.
Chalupa ponúka 441 m2 úžitkovej plochy na troch podlažiach, kde na 1NP sú zariadené 3 izby, na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom prepojená s kuchynskou časťou. V suteréne chalupy okrem dvojgaráže sa nachádza priestranná relaxačná a oddychová zóna.
Pre maximálne zážitky je tu wellness centrum s ozvučením, (jacuzzi s masážnymi tryskami, ochladzovacia sprcha s tryskami, 2x sauna, a ďalšia miestnosť s herňou a barom (kvalitné ozvučenie a biliardový stôl).
Zrubová chalupa sa predáva kompletne zariadená. Na pozemku o celkovej výmere 727 m2 sa nachádza priestranný letný altánok so sedením a krbom.
Spojením výnimočnosti chalupy a nádhernej prírody, termálne kúpaliská (Oravice) turisticky veľmi vyhladávaná lokalita Terchová (Jánošíkové diery) a lyžiarske strediská (Vrátna) splnia vysoké očakávania pre nerušený oddych aj pre najnáročnejšiu klientelu.
Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky alebo priamo na obhliadke. Preplatíme Vám znalecký posudok. Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Kontakt

ALPIA, s.r.o. (146 inzerátov)
Maklér

Predajca: Juraj Náhlovský

Telefón:  0917 ... Zobraziť

ALPIA, s.r.o.

A.Kmeťa 24

036 01 Martin

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje