Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chata na samote - Klokočov

Lokalita:Kysuce (Klokočov, Čadca) > Okres Čadca|Dátum:26.08.2019

80 000 € (727,27 €/m²)
80 000 € (727,27 €/m²)
Vrch Predmier, Klokočov, Čadca
Okres Čadca
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
110 m²
Zastavaná plocha:
49 m²
Plocha pozemku:
388 m²

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj veľmi príjemnú rekreačnú chatu v Klokočove – Vrch Predmier. Je súčasťou malej chatovej osady, jej poloha však zabezpečuje pocit úplnej samoty so samostatnou prístupovou cestou, nachádza sa na čistine ihličnatého lesa. Pozemok vo výmere 388 m2 nie je oplotený.

Dispozícia:  Dom je trojpodlažný – v suteréne (1. NP) je posedenie s krbom s vchodom priamo zo záhrady, čo sa ocení pri posedeniach. Je tu príjemný chládok a miesto vhodné na uskladnenie potravín. V druhom podlaží je obývačka, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a komora. V podkroví sú dve samostatné spálne. K pohodliu prispeje pekná terasa s výhľadom na okolité lesy. Je to murovaná stavba, udržiavaná a  vo veľmi dobrom stave. Voda je zabezpečená vodovodom zo studne nad domom.

Chata stojí neďaleko hraníc s ČR v krásnom prostredí Turzovskej vrchoviny priamo susediacej s pohorím Moravsko – Sliezskych Beskýd. Atmosféru tohto miesta dotvára potok Predmieranka s členitým korytom. Lokalita je rajom pre hubárov s množstvom turistických chodníkov.  

Cena: 80.000 eur,   Kontakt: 0905 844 054, www.ad-reality.sk

Zabezpečíme kompletný právny servis a poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo.

Kontakt

AD-REALITY, s.r.o. (16 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ondrašina

Telefón:  0905 ... Zobraziť

AD-REALITY, s.r.o.

Palárikova 27

022 01 Čadca

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje