Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chalupa na samote s krásnymi výhľadmi - Turzovka

Lokalita:Kysuce (Turzovka) > Okres Čadca|Dátum:12.07.2019

24 500 € (272,22 €/m²)
24 500 € (272,22 €/m²)
Turkovská Cesta, Turzovka
Okres Čadca
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
90 m²
Zastavaná plocha:
58 m²
Plocha pozemku:
1 830 m²

Vďaka jej polohe nad dolinou si možno naplno vychutnávať panoramatický výhľad na kopce Beskýd a okolité lesy. V osade sú len dva domy, možno tu priamo precítiť ticho  krásnej kysuckej prírody, v nadmorskej výške 660 m n. m. Hoci je v ponuke len samostatná polovica domu, má pridelené vlastné popisné číslo, pripojenie na elektrinu, vlastnú studňu aj septik, samozrejme aj veľký pozemok okolo neho. O tom, že súkromie je zabezpečené, sa presvedčíte najlepšie sami – pozývame vás na obhliadku. Lokalita je vyhľadávaná chalupármi najmä kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky, hubárčeniu, či zberu lesných plodov

 AD-REALITY Kysuce -  ponúkame na predaj  chalupu po čiastočnej rekonštrukcii , postavenú  v malej pôvodnej osade nad mestom Turzovka, m.č. Turkov..  Dom je  dvojpodlažný bez pivnice, so zastavaným podkrovím,  pripojený elektrickou prípojku 230/400 V,  voda je z vlastnej kopanej studne  hneď nad chalupou,  vykurovanie lokálne na pevné palivá, prípadne el. konvertormi, odpady sú zachytávané do septiku. Výmera pozemku ponúkaná s chalupou je 1.830 m2 - je upravený a udržiavaný len kosením, s priamym vstupom z miestnej spevnenej cesty vo vlastníctve mesta - vzhľadom na polohu najlepšie  autom s vyšším podvozkom. Nehnuteľnosti sú v osobnom vlastníctve, vysporiadané na jedného majiteľa.

V  prízemí je veranda, chodba, obývačka, malá kuchyňa, schodište do podkrovia a kúpeľňa s vaňou a WC.. V podkroví je chodba, odkladací priestor a jedna izba – spálňa. Chalupa je ponúkaná so zariadením tak, ako je to vo fotogalérii. Oproti domu je dreváreň, slúžiaca aj ako sklad náradia.

Dom je murovaný, zateplený a obložený dreveným obkladom, zastavaná plocha je 58 m2, úžitková plocha 90 m2 + terasa pred vchodom 25 m2. V rámci rekonštrukcie bol postavený nový komín dvoma prieduchmi, krytina pozinkovaný plech s náterom. Nutné je obnoviť vodovod do domu – nefunkčný.

 Odporúčaná cena: 24.500 eur, kontakt: 00421905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

Kontakt

AD-REALITY, s.r.o. (36 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ondrašina

Telefón:  0905 ... Zobraziť

AD-REALITY, s.r.o.

Palárikova 27

022 01 Čadca

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje