Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Drevenica ,,Skalka" v Zázrivej

Lokalita:Orava (Zázrivá) > Okres Dolný Kubín|Dátum:21.06.2019

155 000 € (1 631,58 €/m²)
155 000 € (1 631,58 €/m²)
Dolina, Zázrivá
Okres Dolný Kubín
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Vo výstavbe
Úžitková plocha:
95 m²
Zastavaná plocha:
70 m²
Plocha pozemku:
627 m²

Ponúkame na predaj poslednú zo siedmych  dreveníc v obci Zázrivá, ktorá bude postavená(v súčasnosti je to len pozemok o výmere 627 m2) v časovom horizonte približne rok od zadania požiadavky. Zastavaná plocha bude predstavovať 70 m2 a úžitková plocha stavby bude 95 m2.

Výstavba zrubu bude zahŕňať základovú platňu, zrubový skelet a hrubú stavbu, tepelnú izoláciu po obvode a v podkroví, obklad stien v podkroví, sendvičové priečky v podkroví obložené perodrážkou, smrekové podlahy, drevené okná a dvere, obloženie kúpelní sadrokartónom, keramickým obkladom, dlažby, výrobu masívneho dreveného schodišťa, elektrorozvody s prípravou na dvojokruhové kúrenie, rozvody vody a odpadov, osadenie sanity, teplovzdušného krbu, povrchové úpravy drevených konštrukcií a materiálov tak v interiéri ako i v exteriéri a položenie kamenného chodníka v šírke 1 m z troch strán drevenice.

Dispozične drevenica štandardne pozostáva z troch spální, kuchyne, spoločenskej miestnosti a dvoch kúpeľní. V prípade, ak bude mať nový majiteľ záujem o iný rozmer, tvar alebo dispozičné riešenie drevenice, je možná aj takáto úprava, za predpokladu, že bude zachovaná typická architektúra. V cene je zahrnutý aj podiel na prístupovej komunikácií.

Celá zástavba je situovaná na južnom svahu s prekrásnymi výhľadmi na končiare Malej Fatry. Už realizované stavby slúžia v súčasnej dobe na individuálnu rekreáciu, no nie je vylúčené využívať zrub aj na komerčné účely v cestovnom ruchu.

Všetky drevenice sú sústredené v samostatnom areáli,  ktorý je oplotený a uzavretý s vlastnou správou ako zimná a letná údržba. Drevenica ako i ostatné už stojace sú napojené na všetky inžinierske siete.  V blízkosti areálu sa do budúcna počíta s malou štýlovou reštauráciou slúžiacu prevažne pre rekreačné chalupy. Keďže sa jedná o svahovitý terén, v dolnej časti areálu sa nachádza aj  samostatné parkovisko, ktoré môžu majitelia využívať hlavne v zimných mesiacoch.

Rázovitá obec Zázrivá je vyhľadávanou lokalitou, ktorá však nie je priveľmi dotknutá komerciou ako iné blízke lokality. Ponúka tak pasívny ako i aktívny relax, a to v zimnom aj v letnom období.  Občianska vybavenosť je na veľmi vysokej úrovni, nájdete tu školu, škôlku, rôzne menšie obchody, kultúrne stredisko, reštaurácie či lekára.

Ak chcete budúce leto tráviť vo vlastnej chalupe v tichom panenskom prostredí prírody, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vás prevedieme obhliadkou.

Kontakt

ORAVA REAL profit, s.r.o. (6 inzerátov)
Maklér

Predajca: Mária Strapcová

Telefón:  0911 ... Zobraziť

ORAVA REAL profit, s.r.o.

Hviezdoslavovo námestie 1665/32

026 01 Dolný Kubín

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje