Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na predaj rekreačná chalupa v Demänovej - Bodice, Liptov

Lokalita:Liptov (Liptovský Mikuláš) > Okres Liptovský Mikuláš|Dátum:12.06.2019

176 000 € (130,47 €/m²)
176 000 € (130,47 €/m²)
Liptovský Mikuláš
Okres Liptovský Mikuláš
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
1 349 m²
Zastavaná plocha:
90 m²
Plocha pozemku:
1 349 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom - rekreačnú chalupu v Liptovskom Mikuláši mestskej časti Demänová-Bodice. Výborná lokalita dom predurčuje na rekreáciu, využitie v cestovnom ruchu, ale aj na rodinné bývanie. Pozemok je slnečný o celkovej výmere 1349 m2 ktorého súčasťou je aj pekne upravená záhrada o výmere 680 m2.
POPIS domu:
Vstup, spoločenská miestnosť, spálňa, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC.
Dom prešiel postupnou rekonštrukciou a je okamžite obývateľný. Vykurovanie je plynové, strecha betónová krytina, obvodové murivo zateplené, okná plastové, podlahy: dlažba a plávajúce podlahy, drevené interiérové dvere...
K domu patrí hospodárska budova - humno, ktoré prešlo rekonštrukciou strechy a podláh a je využívané ako oddychová časť a tiež záhradný domček, v ktorom prebieha rekonštrukcia a prestavba na samostatný apartmánový dom s dispozíciou:
Kuchyňa s obývacou časťou, spálňa, kúpeľňa s WC.

Obec Demänová je vstupnou bránou do Demänovskej doliny, ktorá je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier s množstvom turistických atrakcií, cyklochodníkov a turistických trás. V blízkosti je Demänovská jaskyňa Slobody, Ľadová Jaskyňa a hlavne najväčšie lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry.
V obci sa nachádza zastávka SKI & AQUA BUS, ktorý bezplatne premáva do lyžiarskych stredísk a do Aquaparkov (Tatralandia, Bešeňová). Demänová je len pár minút autom z Liptovského Mikuláša, diaľnice D1 spájajúcej Bratislavu a Košice, len 15 min. do Aquaparku Tatralandia, 40 min. autom na najbližšie letisko Poprad-Tatry, 15 min. na najväčšiu vodnú nádrž Liptovskú Maru...

Kontakt

RE/MAX Perfect (10 inzerátov)
Maklér

Predajca: Chlebo Ivan

Telefón:  0907 ... Zobraziť

RE/MAX Perfect

Hollého 4456/1

031 01 Liptovský Mikuláš

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje