Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

TOREA - EXKLUZÍVNY PREDAJ MUROVANEJ CHATY V PEZINKU - KUČIŠDORF.DOLINA

Lokalita:Bratislava (Pezinok) > Okres Pezinok|Dátum:04.08.2019

Cena dohodou
Cena dohodou
Kučišdorfská dolina, Pezinok
Okres Pezinok
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
80 m²
Zastavaná plocha:
80 m²
Plocha pozemku:
420 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu v príjemnom horskom prostredí Malých Karpát - Kučišdorfská dolina (Pezinok). Dispozičné riešenie chaty je nasledovné - vstupná miestnosť s peletovou pecou, kuchyňa, sporák na plynovú bombu, jedáleň, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.
Chata bola skolaudovaná v roku 1976 avšak prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2016-2017. Bola vymenená celá elektrina /medené káble/, plastové okná s vnútornými žalúziami, nové rozvody vody ako aj kúrenia /6 ks radiátorov/, elektrický ohrev vody na teplú vodu - bojler na 80l, nová laminátova podlaha v celej chate okrem kúpeľne, zateplenie 10cm, strecha plechová, 2 pivnice, žumpa.
Režijné náklady:
- voda 22€/mesačne
- elektrina 40€ mesačne
- RTVS 13,90€/mesačne
- TV MAgio 14€/mesačne
- pelety na kúrenie 2 tony/500€/ročne
- plynová bomba na kúrenie 9€/ cca na 3 mesiace
- nájom pozemku od urbariátu 100€/ročne. Pozemok pod chatou ako aj v jej okolí (420m2) je v dlhodobom prenájme od urbárskej spoločnosti. Pred chatou je vyhradené parkovisko pre 3 autá.
Daná lokalita a poloha chaty ponúka priestor na rekreáciu ako aj trvalé celoročné bývanie. V okolí sa nachádza priehrada.
Zároveň ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – najvýhodnejší úver pre Vás na financovanie kúpy nehnuteľnosti, ako aj na čokoľvek iné, vo vlastnej réžii na základe licencie na finančné sprostredkovanie v oblasti úverov s dlhoročnou praxou.

Kontakt

1-Ing.Danica Tomašových - TOREA (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Ing. Danica Tomašových

Telefón:  0903 ... Zobraziť

1-Ing.Danica Tomašových - TOREA

Holubyho 28

902 01 Pezinok

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje