Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Záhrada so záhradnou chatkou, Bratislava - Zlaté Piesky, Bočná ulica

Lokalita:Bratislava (Bratislava II - Ružinov) > Okres Bratislava|Dátum:13.09.2019

79 000 € (299,24 €/m²)
79 000 € (299,24 €/m²)
Bočná, Bratislava II - Ružinov
Okres Bratislava
Typ:
Predaj
Druh:
Záhradná chatka
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha pozemku:
264 m²

Realitná kancelária Konfido predá pozemok – záhradu s podpivničenou záhradnou chatkou, Bratislava, Zlaté Piesky, ulica Bočná.

Pozemok s rozlohou 264 m2 je vedený ako Záhrada (248 m2) a Zastavaná plocha a nádvorie (16 m2), chatka s betónovým základom je kompletne podpivničená (schodisko a jedna miestnosť), je orientovaná smerom na JV a JZ, chatka je so splachovacou toaletou. Chatka bola postavená v roku 2009, interiér má podlahu – drevené laty, okná sú drevené a majú plné vonkajšie okenice, nachádza sa tu malá kuchynská linka s prietokovým ohrievačom, zariadenie môže zostať alebo podľa dohody.

Pozemok má šírku 12m a dĺžku 22m. Na pozemku je vlastná studňa, elektrické čerpadlo Grundfos Presscontrol PC22 (v pivnici), elektrina, napájací bod pre zavlažovanie pozemku. Pozemok je oplotený novým pletivom, nachádzajú sa na ňom stromy jablone, višňa, čerešňa, živý plot, trávnik, vonkajší grilovací krb, taktiež domček na náradie. Pozemok záhrady s chatkou je vo vlastníctve jednej osoby, nemá ťarchu, taktiež je spoluvlastníctvo na prístupovej ceste.

Priamo k chatke nie je prístup autom, do záhradkárskej oblasti áno, parkovanie je možné približne do 100m (uzavretý areál záhradkárskej osady) od vstupu na pozemok. K jazeru Zlaté piesky je to kľudnou chôdzou do 5 minút.

Lokalita Zlaté piesky sa nachádza len 10 km od centra mesta Bratislava, spojenie lokality s ostatnou časťou mesta je vyhovujúce mestskou hromadnou dopravou, neďaleko je nákupné centrum Palace, Soravia a taktiež Avion a Ikea. Okolie ponúka rôzne možnosti pre behanie, cyklistiku, vodné športy, rôzne možnosti turistiky a rekreácie, výborné napojenie na mestské komunikácie a diaľnicu.

Cena nehnuteľnosti je 79.000,- Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

Kontakt kamil@konfido.sk , 0911410278, Kamil Krebes.

Ďalšie zaujímavé ponuky nájdete na www.konfido.sk

Kontakt

KONFIDO s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Telefón: 0911 ... Zobraziť

KONFIDO s.r.o.

J. Murgaša 14

903 01 Senec

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje